SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana ćwiczeń w planie ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Witam !

Mam takie pytanie , redukuje jadę planem FBW czy zamiana ćwiczeń powiedzmy z wyciskania sztangi leżąc na maszyny typu hammer ma sens ? Chciałbym wprowadzić jakieś zmiany w planie ale żeby to miało ręce i nogi , niżej wstawię obecny plan. Pozdrawiam !

A
Nogi: Przysiady z sztangą na barkach 4s
Plecy: Wiosłowanie sztangą 4s
Klatka: Wyciskanie hantli lub sztangi płasko 4s
Barki: Wyciskanie sztangi siedząc 4s
- face pull 3x
Triceps: Francuz leżąc 3s
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 3s
ŁYDKI SIEDZĄC 3s - 15
PLANK 3s - MAX

B
MARTWY CIĄG 4s
Nogi: Wypychanie maszyna 4s
Plecy: Podciąganie 4s
Klatka: Wyciskanie hantli lub sztangi skos 4s
Barki: Unoszenie na boki 4s
Triceps: pompki tyłem 3s
Biceps: Młotki 3s
ŁYDKI STOJĄC 3s - 15
SIDE PLANK 3s - MAX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak już yo tylko w jednym planie bym dał hammera pod warunkiem że masz go z prawdziwego zdazenia a nie jest to atlas z funkcją wyciskania, hamerry są odpowiednio skonstruowane aby ruch był jak najbardziej naturalny a reszta imitacji go jest słaba.

unoszenie na boki mozesz dać np na wyciągu jednorącz zza plecami a drugą trzymasz się za wyciąg, fajne ćwiczenie, wyciskanie w siadzie na military pres czy arnoldki, biceps triceps to masz ogrom ćwiczen, siady tylne na fronty mozna zamienić,
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Tak właśnie mam dostęp do solidnych hammerów tylko nie wiedziałem czy przy fbw takie zmiany będa miały sens , a więc w jednym planie mogę go wrzucić ? Głównie chodziło mi właśnie o zamienniki na klatę żeby sprawdzić coś nowego lepsze dopięcie itd.. Bo nie ukrywam klatka dość słabo mi się rozwija mimo ciężkich treningów i dokładności nawet siłowo mocno odstaje od pozostałych partii i nie mam już pomysłów jak ją ruszyć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mozesz dać spokojnie w jednym planie, trochę ją wyizolujesz, na hamerze pewnie ciężaru da się dorzucić bez obawy że Cię np przygniecie czy coś
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol kolan po bieganiu

Następny temat

Ból w kości ogonowej a poprawna rotacja miednicy.

WHEY premium