SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamówienie nr 10330

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
A jest Pani w stanie określić kiedy będzie dostarczona paczka do kuriera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Czorny_Kor: Witaj, nasza Firma rozwija się w szybkim tempie, liczba zamówień w ostatnich tygodniach bardzo wzrosła i nadal wzrasta. Sprawia to nam wielką radość, gdyż świadczy o tym, że nasze produkty są dobre i budzą zainteresowanie. Modernizujemy Firmę, aby sprostać ilości zamówień. Jestem przekonana, że nam się to uda, ale potrzebujemy wsparcia i wyrozumiałości ze strony klientów. Dlatego bardzo cię proszę jeszcze o troszkę cierpliwości, a ja gwarantuje Ci swoją osobą, że zamówienie zrealizujemy w 100 %. Gratisowa koszulka już została dopisana do Twojego zamówienia.
Serdecznie Cię pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14070
Nic sie niemartw ja tez dlugo czekalem ale warto

'VENI VIDI VICI'
GABBER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
GABBAFRONT : Witaj, dziękuje Ci za to zdanie, dużo dla nas znaczy.
Serdecznie Cię pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Chciałem się tylko dowiedzieć czy mogę liczyć na sprzęcik w tym tygodniu czy nie:)
A co w przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Czorny_Kor : W poniedziałek specjalnie dla Ciebie postaram się ustalić z działem wysyłki paczek, kiedy będziesz mógł się spodziewać sprzęciku. Oczywiście w dniu wysłania paczki otrzymasz maila potwierdzającego wydanie paczki kurierowi, powinna być u Ciebie na następny dzień, czasem zdarza się, że dociera do dwóch dni. W sytuacji, kiedy kurier nie zastanie nikogo kto może ją odebrać zostawia awizo wtedy musisz się skontaktować ze swoim oddziałem tej firmy kurierskiej i powinni podjechać jeszcze raz.
Pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14070
Wez numer kom. od kuriera i umow sie na konkretny dzien i konkretna godzine.
to dozuce jeszcze swoje pytanie czy linki i kulka macie na sprzedaz??

'VENI VIDI VICI'
GABBER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
GABBAFRONT: Tak możesz u nas dokupić linkę i kółka.
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Pytałem się Pani, która do mnie dzwoniła czy poda mi numer do kuriera, ale niestety nie mogła mi podać.

Może jednak dostanę? Bo jak piszecie, w potwierdzeniu przekazania paczki do kuriera dostaję także numer do niego...

A gdzie jest najbliższy oddział w rejonie Zabrza?

Zmieniony przez - Czorny_Kor w dniu 2009-02-15 19:27:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Czorny_Kor: Witaj ponownie, jeśli chodzi o uzyskanie numeru telefonu do kuriera, który ma dostarczyć paczkę - nie jest to proste. Wszystkie paczki, które wysyłamy trafiają do " oddziału danej firmy kurierskiej", następnie są tam sortowane i rozdzielane i wyworzone do oddziałów, które obsługuja rejon, w którym mieszka nasz klient. W każdym takim oddziale pracuje duża liczba kierowców, nie jesteśmy w stanie podać klientowi numeru telefonu do kierowcy który ma mu dostarczyć paczkę, gdyż poprostu sami nie mamy takiej informacji. Rozwiązujemy ten problem w ten sposób, że za zgodą klienta podajemy na liście przewozowym numer telefonu klienta z prośbą o kontakt w razie problemów z dostarczeniem paczki.
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wyciąg Hevy Otus

Następny temat

wyciag do hyperiona, pytanie

WHEY premium