SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamówienie 2033858 i pleśń na batonach

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Widzę że złożenie reklamacji przez kontakt z BOK nic nie dał bo zero odzewu,to może to pomoze
Oto co zobaczyłem na batonie Animal Snak z dobra data waznosci,a mianowicie pleśń
Mam nadzieję że ktoś się że mną w tej sprawie odezwie




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
mam takich batonów 8, zjadłem gdzieś 4 i wszystko ok, kupione 2 tygodnie temu gdzieś, który to maasz smak ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 457
Witam serdecznie,
niestety nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia reklamacyjnego związanego z wadliwymi batonami. Zachęcamy do złożenia reklamacji przez formularz. Na pewno uda się rozwiązać problem. Poniżej link do formularza. Pozdrawiamy !

https://sklep.sfd.pl/aspx/Reklamacja.aspx


Zmieniony przez - oskar.odron w dniu 2019-03-26 14:34:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
anubis84
mam takich batonów 8, zjadłem gdzieś 4 i wszystko ok, kupione 2 tygodnie temu gdzieś, który to maasz smak ?
kupiłem w zeszłym tyg wszystkie smaki po 2szt czy jakoś tak i zjadłem chyba po jednej sztuce kazdego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
oskar.odron
Witam serdecznie,
niestety nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia reklamacyjnego związanego z wadliwymi batonami. Zachęcamy do złożenia reklamacji przez formularz. Na pewno uda się rozwiązać problem. Poniżej link do formularza. Pozdrawiamy !

https://sklep.sfd.pl/aspx/Reklamacja.aspx



Zmieniony przez - oskar.odron w dniu 2019-03-26 14:34:35
przed chwilą złożyłem jeszcze raz zgloszenie poprzez reklamacje,napisane ze zostalo wyslane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Co dalej z moim tematem?było pytanie priv,dwa razy j7z wypełnione ankietę reklamacyjna i ciszaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 457
Witam serdecznie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 457
niestety dalej nic nie otrzymaliśmy. Bardzo prosimy o przesłanie treści reklamacji i zdjęć bezpośrednio jako wiaodmość email na [email protected]
Jak tylko otrzymamy zgłoszenie zajmiemy się nim niezwłocznie.
Pozdrawiamy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
I było tak od razu,zaraz to robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 457
Dobrze,
w takim razie czekamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mail wysłany:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anulowanie zamówienia

Następny temat

Anuluj zamówienie

WHEY premium