SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakwasy i serie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2365
Mam dwa pytania na które nie moge nigdzie znaleźć odpowiedzi
1. Jakie powinno się robić treningi? żeby mieć zakwasy czy nie a może takie lekkie (jeżeli robi się te partie co 7 dni)
2. Jeżeli robi się serie bez progresji to cały czas tym samym ciężąrem czy zmniejszać?? Przykładowo po 5 seriach nie dam rady tym samym obciążeniem robić 10 powtórzeń)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5957
po dobrym treningu sa zakwasy, nie nalezy ich unikac ale wrecz do nich doprowadzac

jak nie dajesz rady to zrob ile mozesz powt.

Nie chce takze cowiczyc na jakoas rzezba konkretnie, tylko duza dosc masa duzy biceps i kalata niczego sobie.
Ale wszytsko w masie miesniowej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
piter22 wyjołeś mi to z ust :P ehe

zakwasy som boskie idzie odczuć ze na maksa trenowałes :D ino szkoda ze jo zakwasy mom ino na treningu klota+triceps :/

co do ćwiczeń bez progresji to ja akurat tam ćwicze. I robie non stop taki samym obciazeniem ( ale robie do końca ) jezeli nie umsiz juz to nie zmieniaj obciązenai lecz wal ime ci fabryka dała !!! Niech Masa Będzie Z Tobą

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
1. Panowie, bez żartów... Zakwasy nie mają nic wspólnego z "dobrym treningiem". Jedyny z nich pożytek może być taki, że kiedy np. po treningu bicepsów macie zakwasy właśnie w bicepsach, to znaczy, że trenowaliście właściwą grupę mięśniową. A o tym, czy ją trenowaliście "dobrze" czy "źle" nie mówią nic. Poczytajcie sobie np. tu: https://www.sfd.pl/temat185552/

2. Zmniejsz ilość powtórzeń. Jeżeli ustalisz sobie np. 5 serii po 10 powtórzeń, to możesz w 4-tej zrobić 9, a w 5-tej 8, skoro więcej nie dasz rady. Nie widzę w tym nic złego.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5957
dobra, nie zakwasy tylko mikrouszkodzenia jak zwal tak zwal, wiadomo o co chodzi

Nie chce takze cowiczyc na jakoas rzezba konkretnie, tylko duza dosc masa duzy biceps i kalata niczego sobie.
Ale wszytsko w masie miesniowej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
Chodziło mi raczej o ich znaczenie, nie o nazewnictwo. Tu na forum rzeczywiście nadal określamy to zjawisko mianem "zakwasów", choćby ze względu na tradycję. Mikrouszkodzenia czy nie, kiedy się mówi "zakwasy", wszyscy wiedzą, o co chodzi.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wewnątrz

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium