SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakwasy a suplementacja azotu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Hej
Ćwiczę juz 10 lat i mam taki problem, to moja druga kuracja na azocie(obecnie NOEXPLODE, wcześniej EXPAND) i strasznie mam po tym zakwasy, chodzi mi tylko o klatke bo ćwiczyłem sobie normalnie żeby dojść do jakiejś tam formy(8x116kg na serie) a teraz zacząłem brać i mam takie zakwasy że musze 5 dni odpoczywać miedzy jednym treningiem klatki a drugim, tak jakbym był po pierwszym treningu na klatke po dłuższej przerwie, na expandzie tez tak miałem, jak mam zakwasy to wiadomo nie moge na maxa jechać a nie mam czsu żeby robic 1 trening na klatke w tygodniu, jeżeli ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiazać to dajcie znać. Dodam że teraz kuracja marna wiec mam tylko system protein 80, hmb i tego NOXPLODE, witaminy i takie tam podstawy, jedm dobrze ale co z tego:/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
ja mysle ze poprostu za duze obciazenie zakladasz, tu raczej suplementy nie maja nic do gadania, sprobu jtroche mniej zalozyc i sprawdzic efekt

HC4L

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 245 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2803
Mi sie zdaje ze troche przeginasz z cirzarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Z przetrenowaniem to niemożliwe bo mialem tak 2 razy, przy expandzie też natychmiast zaczely sie zakwasy mimo ze przygotowawalem sie dobre 3 miesiace ostro do zawodów, teraz to sie powtarza, przed expadem było tak:
pn klatka biceps,
wt triceps plecy
śr barki brzucz nogi
czw wolny
pt klatka biceps
...
po expandzie było tak:pn klatka biceps,
wt triceps plecy
śr barki brzucz nogi
czw wolny
pt wolny
sb wolny
nd klatka biceps
...
Musiałem dorzucić dwa dni wolnego bo starym systemem nie dalo rady robić, nie wiem na kreatynie chyba lepiej mi idzie bo moge wtedy 2x dziennie na siłownie chodzictyle mam checi i sily ale oczywiscie chodze raz:D, na tych azotach sila idzie ale okres regeneracji jest tak długi że to sie wogóle widze że nie opłaca przynajmniej w moim przypadku, powiedzcie jeżeli azot jest tak potężnym katalizatorem przyrostu to co zrobić żeby te produkty przemainy materii jak kwas mlekowy usunać szybko jak na normalnym treningu jeżeli oczywście kolegi teoria jest prawdziwa i nie ma innego powodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
moze warto dorzucic glutamine, nie bedziesz wowczas odczuwal takiej straty po treningu i zybciej sie zregenerujesz

HC4L

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie cyklu na mase

Następny temat

Odżywki - co z tego sklecić?

WHEY premium