SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakup rowerka magnetycznego do 950 zł ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 950
Witam .
Mam zamiar kupić rowerek magnetyczny tak do 950 zł z bratem i kolegą na spółkę .
Interesują mnie konkretne linki z allegro , rowerek będzie używany dość
intensywnie tak około 1h dziennie , wiec musi być solidny . Czytałem dużo postów na ten temat i dowiedziałem się że KETTLER to bardzo dobra firma .
Rowerek ma mi służyć między innymi do spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej.
Jeszcze nie miałem żadnego rowerka i nie wiem o co chodzi, jeżeli chodzi o tą kwestię .
Mam nadzieję że znajdzie się osoba z doświadczeniem i doradzi mi co za tą cenę będzie sensowne . Proszę was , kieruję to do krytyków , zaoszczędźcie sobie komentarzy typu poszukaj na forum jest tu tego pełno.

Serdecznie pozdrawiam Łukasz .

Wola psychiki daje wyniki .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok pomyślę , wydaje mi się w porządku , ale ma może ktoś jakieś inne równie dobre propozycje . Śmiało komentujcie , tylko z głową :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
znalazłem jeszcze coś takiego http://www.sport-shop.pl/rower-magnetyczny-reebok-z7-p-11839.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-11&utm_content=11839#nclid=04a0d81443d75ae3f1a634415ba6673c . Na allegro za 600 pare złoty lepszy od tego JORK ??? Komentujcie bo nie ogarniam :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9105
Znajdz ten http://www.sport-shop.pl/rower-magnetyczny-york-c202-p-2054.html u mnie w szkole jest taki i jest superowski opcje interwałów, zrzucanie wagi, górka, itp full wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17085
Kettler jest robiony w Chinach albo Turcji. Skręcają tylko części w Niemczech i zgodnie z prawem UE jest made in germany :)

Ja polecam bremshey, sam miałem dylemat i kupiłem. Obecnie u dystrybutora na polskę są z dużą obniżką względem pierwotnej ceny:

http://www.bremsheysport.pl/rowery-magnetyczne-4.html

ja mam cardio ambition, solidnie wykonany i bardzo się sprawdza.

Zmieniony przez - pnp w dniu 2012-11-20 19:31:43

Zmieniony przez - pnp w dniu 2012-11-20 19:31:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No nawet jak jest robiony w chinach to i tak jest dobrą firmą, to samo z obuwiem, ubraniami adidas, nike, reebok. Ten bremshey to już profesjonalne chyba bardziej. Ja trzymam się york fitness jeździłem i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mandua ma dużo racji że bremshey to tak pod profesjonalny ,ale ten YORK chyba zamówię bo dosyć kusząca propozycja :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale dzięki za pomoc komentujcie jeszcze to może coś innego mi wpadnie w oko . Macie po sog'u :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Masz hajsik to bierz odrazu York Fitnessa sam bym wziął ale mi brakuje hajsu, narazie mam w szkole to sobię jeżdżę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hehe teraz zamówiłem będzie git dzięki za naprowadzenie co i jak mam nadzieje że nie będę żałować :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słodycze w diecie

Następny temat

Pytanie

Nutel