SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakup pierwszej przed treningówki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 9694
Ostatnio pracuję po 12h po 6 dni w tygodniu. Nie ukrywam, że powoli mi siadają akumulatory, szczególnie jak pracuję 18.00-06.00. Początkowo starczyła mi mocna kawka-fajne pobudzenie, koncentracja, skrócenie czasu odpoczynku między seriami, większe ciężary. Ale z czasem tolerancja tak mi się wyrobiła, że obecnie nie zdążę zrobić próbnej serii a już odczuwam kofeinowy zjazd i poddenerwowanie. Pojawia się pusta stymulacja, brak koncentracji i "chyba" robienie treningu na odp******.

Powoli zastanawiam się nad kupnem jakieś dodatku w postaci przed treningówki, która doda mi energii, szczególnie po nockach. Co byście polecali dla początkującego? Z racji tego, że robię krótkie i intensywne treningi poszukuję raczej mocniejszego, ale za to krótko działającego dopalacza. Nie ukrywam, że zależy jak na najmniejszym zejściu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 9216 Napisanych postów 46514 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 366093
Witaj,
nie jestem pewien czy przedtreningówka spełni twoje oczekiwania. Wszak możesz zwiększać ilość spożywanych stymulantów, tylko przy takim życiu raczej ciężko o regenerację i organizmu nie oszukasz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8989 Napisanych postów 152505 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1200292
na start wrzuc cos lajtowego jak np
http://www.sfd.pl/sklep/Ostrovit_PUMP_Pre-Workout_Formula_-opis31443.html
jak nie bedzie dzialac, to znak, ze moze byc jak pisze georgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14751 Napisanych postów 124931 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1422036
W końcu i tak z czasem będziesz musiał z nich zrezygmować, bo łądowanie coraz większych ilosci Ci nic nie da jak organizm jest już nimi przesycony

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 SEBASTIAN SZMIT Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8139 Napisanych postów 79050 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 664197
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 9694
Nie chodzi mi o branie ich na każdy trening a wtedy kiedy dopada mnie kryzys kryzys po nockach. Często przypada to na czwartkowe bieganie i piątkową siłkę. Ale dzięki flex1976
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8989 Napisanych postów 152505 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1200292
jak ma to byc rowniez bieganie, to szukaj jakiegos shota bez dodatku pomperow, sprawdzaja sie idealnie
np
http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Red_Shock_Shot-opis35337.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 304 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 15245
allnutrition red schock polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARGIDRIAXX EXTREME PUMPING

BF