SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakup Siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
Co myślicie o takiej siłowni http://www.allegro.pl/item924548507_65kg_zestaw_gryfy_sztanga_hantle_zeliwo_laweczka.html

chciałbym kupić stosunkowo tanio taki zestaw, troche kg mam w domu więc mi dużo nie trzeba:) jeśli macie jakieś inne propozycje, to proszę doradźcie mi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
Pomoże mi ktoś w zakupie siłowni ? czekam na propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Nie nazwalbym tego siłownia

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Kup lepiej używany sprzet albo jak masz możliwosc to pospawaj ławke wyjdzie taniej i zostanie ci kasy na inny sprzet.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
http://allegro.pl/item924547873_kelton_home_home_zestaw_hermod_ii.html  a co powiecie o tej ławeczce? do tego kupił bym sobie gryf a troche obciążeń mam w domu to mi wystarczy .. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545
no jak na poczatek to bardzo fajna ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
nie jest fajna, chocby ze wzgledu na brak regulacji siedziska...
podaj do jakiej ceny ta "silownia" ma byc i co ma zawierac, bo powiem szczerze, ze lepiej jest skompletowac niz kupowac gotowe zestawy.

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
chciałem kupić do 350 zł . a co powiesz o tej : allegro.pl/item924547873_kelton_home_home_zestaw_hermod_ii.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
zresztą doradźcie mi coś do 350zł :) byłbym wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
potrzebna mi ławeczka najlepiej regulowana. Nie potrzebuje dodatków, takich jak modlitewnik itp. Gryf sobie kupie osobno :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps

Następny temat

nasza silownia :)

WHEY premium