SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakaz sprzedaży konkurencji w PBC?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20571
Też nie wiem co złego jest w wypowiedzi irona?! Z punktu widzenia prawa cywilnego to co napisał iron jest warunkiem rozwiązującym - albo bx albo vital i activlab. W przeciwnym wypadku nie dojdzie to zawarcia umowy i tyle (jeśli warunek nie zostanie spełniony).

Ps. nie wiem dokładnie jak wygląda ta sytuacja, odniosłem sie jedynie do wypowiedzi iron-mena.

Zmieniony przez - onpower w dniu 2009-03-24 09:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PBC NUTRIFARM
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6289
Witamy wszystkich.

Aby jednoznacznie uciąć wszelkie spekulacje dotyczące obecności bądź nie poszczególnych marek w sklepach Perfect Body Center informujemy,że nie ma zakazu dla żadnej marki.
Jedynym wyznacznikiem obecności "na półce" w PBC jest poziom jakości produktów oferowanych przez danego producenta .

W przypadku firm ,które są zainteresowane obecnością w PBC prosimy o składanie ofert na swoje produkty związane z asortymentem sieci PERFECT BODY CENTER.



Kontakt: Dział Rozwoju Sieci PBC™
nr tel. 014- 6809823;
[email protected]

health, vitamin & sport nutrition shop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056
no to wszytko jasne , temat do zamknięcia.

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
To wszystko jasne.
Z tym, że myślę, że temat nie jest do zamknięcia, ale ewentualnie do wglądu dla osób mających co do tego jakiekolwiek wątpliwości i szukających wszelkich informacji na temat PBC.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2067
Iron nie rozśmieszaj mnie - jak możesz pisać, że nie miałeś problemów z rezygnacją z Vitalmaxa i Activlabu skoro nigdy tych marek nie miałeś?
To zupełnie tak jakbyś mówił, że nie masz problemów z samochodem bo go nie masz.
No i całe szczęście, że wyedytowałeś ten post gdzie pisałeś, że Dostałeś warunek od PBC - "Nie sprzedajesz A i V, wtedy możesz sprzedawać BX" po czym nasmarowałeś, że sam sobie dobierasz marki i nikt Ci się do tego nie wtrąca :) Malina post!

I jeszcze mam małe pytanie...
tutaj wrzucę cytat:

Jedynym wyznacznikiem obecności "na półce" w PBC jest poziom jakości produktów oferowanych przez danego producenta .

Kto weryfikuje jakość odżywek i dopuszcza je do obrotu w PBC? Są jakieś specjalne organy wewnątrz Waszej firmy, od tego?

No bo skoro ktoś funkcjonuje na rynku to znaczy, że jest dopuszczony prawnie do produkcji/dystrybucji owych produktów i chyba kwestie jakościowe są tutaj załatwiane niejako z urzędu?
I co potrzebne do tego jeszcze namaszczenie PBC?





Zmieniony przez - Zwirz1945 w dniu 2009-03-24 23:39:31

Idę ulicami mego miasta,
myślę jaki plan na dzisiaj mam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Jedynym wyznacznikiem obecności "na półce" w PBC jest poziom jakości produktów oferowanych przez danego producenta . - tak niedookreślony zwrot, jeśli byłby zapisem w umowie daje podstawę wlasnie do wyłączenia dystrybucji niektórych marek. Z tego względu, że może ich produkty nie są wysokiej jakosci. Proste: jeśli ktoś zadecyduje, że a i v nie są wysokiej jakości, to ich nie będzie.
tak mi się przynajmniej z interpretacji tego tekstu w tym kontekście wydaje.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056
Zwirz

to troche tak jakby przyszedł do salonu np OPLA facet i powiedział ,że fiat jest dopuszczony do obrotu i ma on być tam sprzedawany w tym salonie
No nie żartuj

napisali,że każda firma może zgłosić się z ofertą produktową i już
po co "bić pianę"

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
fakt
dlatego dopytam czy odpowiedz ktora podal PBC jest wystarczajaca ?
w moim odczuciu tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu Twoje odczucia są tu najmniej istotne wiec choć nie przeszkadzaj w dyskusji ludzi z branzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Pytam jedynie
dla celow porzadkowych
czy odpowiedz juz padla?


Zmieniony przez - Biniu w dniu 2009-03-25 09:20:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tribulus jak długo?

Następny temat

DUŻY TEST SPONSOROWANY dla 1 osoby i ME2

WHEY premium