SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam trenowac w domu co kupic?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam szystkich

Mam pytanie, a wiec cwiczylem caly czas na silowni ale zainteresowaly mnie sztuki walki i tak zaczolem coraz czescie trenowac, zaczolo sie z kicboxe potem doszlo MMA i teraz dochodzi jeszcze Krav Maga. Aktualnie trenuje 4 razy w tygodniu i jestem tak wykonczony ze nie masz juz sil i czysu aby isc jescze na silownie. Dlatego postanowilem zaczac trenowac w domu a oto moje pytania :)

mieszkam z rodzicami i mam do dyspozycji tylko wylacznie moj pokuj ktury i tak juz jest ciasny zeby osiagnac dobre efekty jaki sprzet polecacie zeby zakupic piorac pod uwage bardzo malo miejsca co polecacie

myslalem nad tym zeby w piwnicy w suszarni postawic tower do pompek na poreczach i podciagania sie ale czy tym jednym urzadzeniem dobrze zbuduje swoje cialo koledzy mi mowia ze tak po podciagajac sie trenuje cale plecy i biceps a dipsami cala klatke i tricpes jak i pozostale miesia jak barki i tak dalej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
hantle ciężke regulowane (min 20kg jedna), drążek rozporowy
Jeżeli nie szkoda Ci kasy to możesz zafundować sobie poręcze do dipsów, ale równie dobrze możesz wykorzystać dwa stabilne meble. ;)


Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2015-12-07 23:36:28

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hantle nie ma sprawy mam juz 2 musze sobie tylko dokupic ciezary bo letkie sa do tego cialem sobie jeszcez dorzucic stange lamana czyli mialby juz gryfy stange lamana i do 40kg ciezaru

spoko zastanawialem sie na zakupieniem lawki z regulowanym oparciu taka lawke moge postawic pod sciana a jak bede trenowac to wysune ja na przeciwko szafy z lustrem

ok i nastepne pytanie u mni wdomu sa liche sciany kompletna lipa czy hantle z laweczka starcza czy jednak szukac sposobu ta ten drazeg i evtl dipsy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2140
Drążek do podciągania to najważniejszy przyrząd w domowej siłowni.

Trenuję Street Workout i Kalistenikę. http://workout-polska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
ile masz kasy do wyadania?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32857 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Ja cwicze tylko w domu . zainwestowałem w 2 hantle bitumiczne na poczatek po 20kg + drążek rozporowy a później dostałem drążek wielofunkcyjny , kupiłem też używana ławke regulowana ( skośna) mam też 2 gumy thera band . na przysżły rok bede musiał dokupić sztange prosta + obciązenie bo 2x20 bedzie mało no i mysle na prasa na nogi do ławki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
do pewnego momentu mozesz cwiczyc w domu, no chyba ze swiczysz z kims

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orbiterek

Następny temat

Boks plus trening w domu

Wiecej