SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam trening na masę FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4670
Mam zbiór ćwiczeń odpowiednio na różne partię mięśniowe tak aby wykonać trening całego ciała. Postanowiłem trenować trzy razy w tygodniu i tu moje pytanie:
Czy lepiej w ciągu dnia zrobić cały trening danej partii (np klatka, triceps, plecy) a w dwa następne dni inne partie czy lepiej podzielić treningi np. klatki na te trzy dni w tygodniu i wykonywać po trochu przez tydzien. Jak lepiej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Trening fbw czyli całe ciało na każdym treningu 3 razy w tygodniu. Nie ma sensu dzielić na partie poszczególnych treningów.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Obie metody są dobre i majaswoje zastosowanie czy to fbw czy jakiś split, jak dobry trening to jest ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4670
To może zamiast właśnie mieszać po dwa ćwiczenia z każdej partii mięśniowej to będe robić przykładowo PONIEDZIAŁEK-Klata,biceps, plecy ŚRODA-Łydki,uda PT-Brzuch,triceps.
Teraz właśnie nie wiem jak lepiej bo ułożyłem sobie plan, może ktoś by go ocenił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie podawaj przykąłdowo tylko realny plan daj bo triceps brzuch to złe połączenia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4670
Pewnie nie zrozumie pan jak wyglądają ćwiczenia na brzuch bo nazwałem je tak żebym wiedział o co chodzi :D
ale reszta raczej będzie zrozumiała (kobra i diamenty to rodzaje pompek)





Zmieniony przez - Adrianv81 w dniu 2018-05-23 19:08:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tu masz gotowe dobre plany treningowe https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

To co napisałeś sensu nie ma. Nie robi się np. MC jako ostatniego ćwiczenia w planie, katowanie milionów brzuszków i pompek, tez jest bez sensu.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4670
Rozumiem, a gdybym pozamieniał nie które ćwiczenia, to było by ok? Czy już całkowicie plan do wywalenia i lepiej wziąć gotowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Weź gotowca

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Nie ma za bardzo sensu na początku się bawić w dzielenie planu treningowego trzeba budować podstawy masy i siły.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4670
Mam już trochę doświadczenia w ćwiczeniach-ćwiczę kilka miesięcy, tylko ze to mój pierwszy plan zrobiony całkowicie przezemnie. Jeśli uważacie ze jest zły to rozumiem bo na pewno wiecie więcej odemnie. Rozejrzę się za gotowymi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW

Następny temat

Czy oceni ktoś mój plan treningowy?

WHEY premium