SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam redukcje - prosze o ocene

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
Witam, zaczynam redukcje i prosilbym o ocene diety. Prosze o ocene diety przeznaczonej na 6 tygodni, trening i suplementy sa ale bede pisal tu tylko o diecie. Ukladam pierwszy raz wiec mile widziana pomoc. Dodam ze zaczalem ta diete na miesiac przed swietami, nie trzymalem sie w weekendy, czasem w weekend jakis kebab i spadlo 4 kg. Teraz zamierzam calkowicie poswiecic sie silowni.
Prosze o pomoc o ogolnym doborze skladnikow i poprawieniu diety, Niemam wagi dlatego nie pisze co ile ma g, staram sie jesc w miare nieduze posilki zeby nie rozpychac zoladka poniewaz pozniej mam duzy apetyt.
Dieta rozpisana czasowo - wiadomo - praca. Jest troche modyfikowana w dni treningowe, ale tak jak pisalem chodzi mi ogolnie, co poprawic.


Wiek: 24
Waga: 96
Praca: siedząca
Aeroby/Interwaly : 1,2 tydzien - 3x w tygodniu
3,4 tydzien - 4x w tygodniu
5,6 tydzien - 5x w tygodniu

Staralem sie obcinac kalorie chociaz, niewiem czy w 5 i 6 tyogdniu nie obcialem ich za bardzo przy 5 treningach aerobowych.

Nie pisalem tego ale chce dodac do 1 i ostatniego posilku whey protein, Czy tak bedize ok?


Dieta w 1 i 2 tygodniu:

5:00 - Placek z płatkow owsianych + 15g siemia lnianego 3 jaja posmarowany dzemem
8:00 - Banan
10:00 - Serek wiejski + kromka pumperniklu
12:30 - polowa torebki Kaszy + piers z kury + warzywa + 15g oliwy z oliwek
15:00 - Jabłko
17:00 - polowa torebki kaszy + piers + warzywa
18:30 - makrela wedzona/tunczyk + warzywa + kromka pumpernikla
21:00 - ( przed snem ) Polowa twarogu chudego + garsc orzechow wloskich


Dieta w 3 i 4 tygodniu:

5:00 - Placek z płatkow owsianych + 15g siemia lnianego 3 jaja posmarowany dzemem
8:00 - Banan
10:00 - Serek wiejski + kromka pumperniklu
12:30 - polowa torebki Kaszy + piers z kury + warzywa + 15g oliwy z oliwek
15:00 - Jabłko
17:00 - piers + warzywa
18:30 - makrela wedzona/tunczyk + warzywa + kromka pumpernikla
21:00 - ( przed snem ) Polowa twarogu chudego + garsc orzechow wloskich + Whey protein

Dieta w 5 i 6 tygodniu:

5:00 - Placek z płatkow owsianych + 15g siemia lnianego, 3 jaja, posmarowany dzemem
8:00 - Pomarancza
10:00 - Serek wiejski + warzywa
12:30 - polowa torebki Kaszy + piers z kury + warzywa + 15g oliwy z oliwek
15:00 - Jabłko
17:00 - piers + warzywa
18:30 - makrela wedzona/tunczyk + warzywa
21:00 - ( przed snem ) Polowa twarogu chudego + garsc orzechow wloskich



Dzieki za pomoc :)

każdy ponad każdym ....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
Mam jeszcze takie pytanie bo wlasnie obliczylem kcal BTW poszczegolnych posilkow ale nie napisze bo mi sie skasowalo :) a wiec

Zapotrzebowanie wyszlo mi 2467
Obcialem kcal na okolo 2060 nie wliczajac w to warzyw
Bialko 2g na kg masy, W-1g na 1kg masy , T- nie pamietam

Jestem na redukcji, martwie sie czy nie za duzo obcialem zeby nie bylo efektu jojo, trenuje 4x w tygodniu, prosze o odp :)

każdy ponad każdym ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Wylicz B/T/W.

Ten dżem od razu możesz wywalić.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
niskosłodzony? wrr suchego placka nie dam rady jesc. A jak zeby posmarowac nutella?

każdy ponad każdym ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
zmiksuj owoca z jogurtem naturalnym i smaruj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
sa lepsze rzeczy niz dzem ale troche nie zaszkodzi, zalezy to tez od tego ile to jest kcal w ciagu dnia. ale dalbym tam lyzke miodu np. Wywal te owoce co jesz o 8:00 i 15;00. skup sie lepiej na konkretnych posilkach po ktorych nie bedziesz glodny. W ogole to miedzy ktorymi posilkami trenujesz?

Don't be Pussy!
you can win. you can die. but you can't back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
Trenuje okolo godziny 16.45. W Dni treningowe zamieniam banana z jablkiem zeby miec banana przed treningiem a potreningowy posilek i reszta automatycznie przesuwaja mi sie na pozniejsze godziny. To uwazasz zeby wyrzucic te 2 posilki i dac wieksze np o 12.30 i 17:00 ?? Dalem tak po prostu bo tak jak pisalem chce jesc dosc male posilki zeby nie rozpychac zalodka bo mam strasznei wydety brzuch.

każdy ponad każdym ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
musisz poznac swoj organizm, uwazam to za mit ze koniecznie trzeba jesc wiecej posilkow a mniejsze. ja jem tylko 3-4 ale duze i tym sposobem mam lepsze efekty, lepiej sie czuje i nie widze zadnej roznicy niz przy 6 malutkich posilkach. przed treningiem powinienes jesc bialko i weglowodany a banan to same weglowodany czyli zrezygnuj z tego, lepiej zjedz przed treningiem np tej kaszy z kurczakiem. Te owoce jak juz koniecznie chcesz jesc to na sniadanie i bezposrednio po treningu

Don't be Pussy!
you can win. you can die. but you can't back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
OK dzieki za odp. Nie , nie to nie jest tak ze chce tylko ze o 12:30 mam przerwe w pracy. Pracuje do 16.30 i do tego czasu niemam mozliwosci usiasc sobie i zjesc obiad, owoc na syzbko moge wcisnac ewentualnie przedtreningowo dodac whey protein do banana. Prosto z pracy jade na silownie o 16.45 dlatego wyglada to jak wyglada, jak moge a nie jakbym chcial :)

każdy ponad każdym ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
dlugi okres czasu mialem taki sam problem- posilek w przerwie w pracy wiec rano lub poprzedniego dnia robilem sobie platki owsiane + whey protein, czekalem az ostygnie i buch do jakiegos pojemnika plastikowego- latwo tworzyc i zjesc w pare minut rowniez robilem sobie placki owsiane- latwo znajdziesz w dziale kuchnia sfd. to bedzie duzo lepsze rozwiazanie a przygotowanie wbrew pozora nie jest dlugie

Don't be Pussy!
you can win. you can die. but you can't back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
ok poza malymi zmianami przedtreningowymi, ogolne skladniki sa ok? Whey protein do pierwszego i ostatniego posilku tez jest ok?

każdy ponad każdym ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
białko masz dodawać tylko tam gdzie nie możesz wrzucić białka z naturalnego pożywienia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2012r. cel zdobycie masy

Następny temat

mięso mielone na kolacje

WHEY premium