SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam redukcję, co zacząć ucinać

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Witam,
zaczynam redukcję, potrzebuję rady co do tego, z czego zacząć ujmować kalorii.
Masę robiłem cały czas na low carb. Na dzień spożywałem tylko 150g ww plus 30g carbo po treningu.
Sporo tłuszczy mam w posiłkach bo 25ml w kazdym z 5 posiłków (teraz ująłem z pierwszego, wcześniej w każdym była taka ilość).

Doradźcie czy wyrzucić najpierw carbo czy może tłuszcze ucinać na początku?

Dieta mniej więcej wygląda tak:

1. Posiłek 200g piersi z kurczaka, 50g makaronu
Trening Carbo + WPI
2. Posiłek 200g piersi z kurczaka, 50g makaronu, 25ml oleju MCT
3. Posiłek 200g piersi z kurczaka, 50g makaronu, 25ml oliwy z oliwek
4. Posiłek 200g piersi z kurczaka, 25ml oliwy z oliwek
5. Posiłek 200g piersi z kurczaka, 25ml oliwy z oliwek
6. Posiłek 200g piersi z kurczaka, 25ml oliwy z oliwek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dlaczego ta dieta taka monotonna?? jedz rozne miesa, rowniez tłuste, ryby, nie bazuj na jednym typie oleju, doloz wszedzie warzywa, wrzuc jakis owoc

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Warzywa są w posiłkach 4, 5, 6. Głownie mrożonki, fasolka szparagowa, brokuły, brukselka etc. około 1kg dziennie. Dieta monotonna to fakt, jedynie w dni nietreningowe na śniadanie placek a na kolację makrela wędzona. W weekendy 3 posiłki to ryby, zawsze dorsz i łosoś, rzadko inna ryba. Owoców nie jem od 2 tygodni, na redukcji ich nie chcę. Z tłuszczy wrzucam olej lniany do ostatniego posiłku i MCT po treningu, reszta oliwa z oliwek. Jakieś rady co do mojego pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Mógłby ktoś pomóc i coś doradzić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Róznica pomiedzy dobrymi a gorszymi produktami

Następny temat

Początek treningów. Przybieranie na masie.

WHEY premium