SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę z ćwiczeniami!po raz dugi ::(pomocy!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3879 Napisanych postów 45098 Wiek 154 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338724
Hubert24i
Nie stac mnie na to, zeby kupic sobie sprzęt :( ale jak odniesiesz sie do mojej diety i ćwiczeń? Wystarczy?



Ćwicz w oparciu o ciężar własnego ciała i odkładaj na sprzęt. Osoba pracująca jest w stanie bez problemu odłożyć na ławeczkę i gryf, wystarczy chcieć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 492
Jak pracujesz za 1,5tys i odkładasz na studia, które kosztują Cię 2800za semestr i dojeżdżaj autobusem do innego miasta godzine czasu i wydawaj na bilety i żyj i sie ubierz to serio, uwierzcie mi, ze ciezko...nie kazdego stac...czyli tych co nie stac to, maja wygladac jak? Jak słonie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3879 Napisanych postów 45098 Wiek 154 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338724
To trenuj w domowych warunkach. Gotowe plany masz w dziale o podobnej nazwie

To przykre ale niestety w tym sporcie bez kasy nie osiągasz nic, bo jednak dieta kosztuje a bez niej po prostu nie rośniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2239 Napisanych postów 6236 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 130007
ronie220
To trenuj w domowych warunkach. Gotowe plany masz w dziale o podobnej nazwie

To przykre ale niestety w tym sporcie bez kasy nie osiągasz nic, bo jednak dieta kosztuje a bez niej po prostu nie rośniesz.


e bez kitu wszyscy cisna na jakies wymyślne diety , łosoś w szparagach czy indyk w innym dziwadle ...
panowie podstawy aby rosnac to bialko wegle i tluszcz ... nie prawda ?
GOMAD sie klania , i pozamiatane zapotrzebowanie pokryte ,koszt .... no ile moze kosztowac galon mleka ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1130 Napisanych postów 4940 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131211
Jak pracujesz za 1,5tys i odkładasz na studia, które kosztują Cię 2800za semestr i dojeżdżaj autobusem do innego miasta godzine czasu i wydawaj na bilety i żyj i sie ubierz to serio, uwierzcie mi, ze ciezko...nie kazdego stac...czyli tych co nie stac to, maja wygladac jak? Jak słonie?

Sprzęt możesz kupić po taniości na allegro za parę stówek, bądź na razie zainteresuj się treningami z minimalną ilością sprzętu typu Px90 czy Pawła Tsatsouline'a

Jako student bilety i karnety masz ze sporymi zniżkami, dostęp do siłowni w swojej uczelni, błagam.... W wakacje nie płacisz za studia, możesz te kilka miesięcy poświęcić na dopracowany cykl masowy.



Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-07-26 09:00:30

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-07-26 09:00:48

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3879 Napisanych postów 45098 Wiek 154 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338724
KEBUL74
ronie220
To trenuj w domowych warunkach. Gotowe plany masz w dziale o podobnej nazwie

To przykre ale niestety w tym sporcie bez kasy nie osiągasz nic, bo jednak dieta kosztuje a bez niej po prostu nie rośniesz.


e bez kitu wszyscy cisna na jakies wymyślne diety , łosoś w szparagach czy indyk w innym dziwadle ...
panowie podstawy aby rosnac to bialko wegle i tluszcz ... nie prawda ?
GOMAD sie klania , i pozamiatane zapotrzebowanie pokryte ,koszt .... no ile moze kosztowac galon mleka ?


I myślisz, że można spełnić całe zapotrzebowanie na białko mlekiem ? A co jeśli masz nietolerancje laktozy?
Poza tym dieta powinna być w miarę urozmaicona i zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze plus mieć dobry stosunek kwasów omega 3 do omega 6 i 9. Smażyć też nie powinno sie na zwykłych olejach z biedronki, tylko oleju kokosowym czy maśle klarowanym, które nie ulegają tak szybko oksydacji.

To tylko przykłady, ale pokazują, że dobra dieta zawsze kosztuje, nawet jeśli oparta jest na najtańszych produktach. A piszę to z własnego doświadczenia, bo jako młody chłopak nie miałem na to pieniędzy. Jadłem to co mogłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2239 Napisanych postów 6236 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 130007
ronie220
KEBUL74
ronie220
To trenuj w domowych warunkach. Gotowe plany masz w dziale o podobnej nazwie

To przykre ale niestety w tym sporcie bez kasy nie osiągasz nic, bo jednak dieta kosztuje a bez niej po prostu nie rośniesz.


e bez kitu wszyscy cisna na jakies wymyślne diety , łosoś w szparagach czy indyk w innym dziwadle ...
panowie podstawy aby rosnac to bialko wegle i tluszcz ... nie prawda ?
GOMAD sie klania , i pozamiatane zapotrzebowanie pokryte ,koszt .... no ile moze kosztowac galon mleka ?


I myślisz, że można spełnić całe zapotrzebowanie na białko mlekiem ? A co jeśli masz nietolerancje laktozy?
Poza tym dieta powinna być w miarę urozmaicona i zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze plus mieć dobry stosunek kwasów omega 3 do omega 6 i 9. Smażyć też nie powinno sie na zwykłych olejach z biedronki, tylko oleju kokosowym czy maśle klarowanym, które nie ulegają tak szybko oksydacji.

To tylko przykłady, ale pokazują, że dobra dieta zawsze kosztuje, nawet jeśli oparta jest na najtańszych produktach. A piszę to z własnego doświadczenia, bo jako młody chłopak nie miałem na to pieniędzy. Jadłem to co mogłem.

wiedzialem ze padnie to pytanie powiedz mi jaki procent ludzi ma nietolerancje na laktoze , to tak jak z glutenem poza tym jest mleko bez laktozy
2. w zalozeni GOMAD galon czyli prawie 5 litrow ! 35 gram na litr , spoko mozna !!! ale ze nie samym mlekiem czlowiek zyje wiec zostaje miejsce na reszte czyli zielenina , i takie tam . Nie bede sie rozkminial nad stosunkiem omega 3 do 6 i wyzszascia smalcu nad kokosami , nie o to tu chodzilo . no nie ?
chodzi o to ze nawet przy ograniczonych srodkach mozna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 310 Napisanych postów 3118 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69220
Wy nawet nie chcecie wiedzieć ile z żoną wydajemy na żarcie miesięcznie... Można żyć i rosnąć na najtańszym ryżu, pompowanym kurczaku z hipermarketu i zapijać to wodą. Nie wiem jednak, czy jest to najzdrowszy sposób na życie. Tak jak już ronie napisał, ten sport to spory wydatek. Jak kogoś nie stać, to bardzo trudno będzie mu cokolwiek zrobić. Można jednak ćwiczyć dla zdrowia i przyjemności, a to już nie jest takie drogie. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3879 Napisanych postów 45098 Wiek 154 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338724
Z ta laktoza to był tylko przykład . Dobra dieta zawsze będzie kosztować, nie oszukujmy się. Ale druga kwestia to to, ze poczatkujacy potrafi rosnąć odżywiając się bardzo słabo i znam wiele takich przykładów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłę

nutlove nowy