SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam odchudzanie---> Skóra...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
Hej.

Mam jak w nicku na imię Paweł. O tym forum powiedział mi kolega. Wiec zdecydowałem sie napisać o moim przypadku. A więc: mam 20 lat waże ok 112 kg przy wzroście 175cm. Według różnych kalkulatorów wynika że powinienem schudnąć ok 35 40 kg... Nie zawsze miłem problemy z otyłością. do 9 roku życia uważany byłem za najwiekszego chudzielca. Kazano mi jeść w domu itp. Wiec zmotywowało mnie to bardzo i zaczołem jeść na siłę. Z biegiem czasu jedzenie na siłę przeobraziło sie w jedzenie z przyjemności. :/ Teraz tego żałuję i to bardzo... Obecnie odchudzam sie od dwóch dni. Bo tak postanowiłem. Do tego zaczołem robic pompki i aerobową szóstkę Weidera. Mój główy problem to skóra. I mam co do tego problemu kilka pytań mimo że poczytałem już na ten temat troche na tym forum.

1. Czy w wieku 20 lat po takim schudniecu mam szanse na to aby skóra naciagła się i nie było jakis straszych zwisów?
2. Co polecacie żeby nie było za późno tzn( wiem że jak za szybko sie schudnie to jest po tzw. ptakach i skóra zostaje) Co robić zeby nie zsotawała).

Dziękuje z góry za wszystkie wyczerpujące odpowiedzi :). Chce schudnąc dla zdrowia, dla siebie, żeby lepiej wygladać i nie krepować się w sytuacjach których trzeba odsłonić ciało, chce schudnąć po to by się lepiej i pewniej czuć! Mam nadzieje że mi sie to uda!

P.S
Do tekstu załączam zdjęcie mojej kiepskiej sylwetki. Da sie coś z tym jeszcze zrobić?! :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 659 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14332
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
No nie slusznie. :) Tamten temat nie jest mój. Mam nadzieje na pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Skora sie wstapi do pewnego stopnia. Ale fakt ze bedziesz musial mocno popracowac, bo nie wstapi sie na pewno do konca. Po pierwsze dieta po drygie cwiczenia silowe, musisz zdobyc jak najwiecej masy miesniowej.
Poczytaj podwieszone linki i zacznij od ulozenia diety. Zaplanuj swoj czas na silowni i dodatkowy ruch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
Jzeli chodzi "bedziesz muysial mocniej popracowac" Co musze robic napiszczie co polecacie zeby jak najbardziej zmniejszyc ilosc skory na brzuchu... Z klatka ramionami i nogami nie ma problemu bo wiadomo zazne spobie cwiczycn na klatke itp i miesnie powinny troche naciagnac skore. Napiszcze co moge jeszcze robic w tym kierunku. Slyszalem o jakis prysznicach. Czy to daje jakies efekt i jak je robić? Co moge jeszcze cwiczyc? A i jakies tabletki jakies glukonamizy czy cos czytalem w ktoryms watku ze duzo daje ale nie bylo dokladnie opisane co i jak... Wiec prosze o podowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masaże, prysznice, zdrowa dieta - tylko to możesz zrobic dla skory, reszta to czas, Jak będziesz wolniej chudl to skora bedzie miala czas sie ściągnąć, ale jak powiedziałam na to ze zupełnie nie będzie śladu po rozciągnięciu, nie licz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za gruba skóra mimo ćwiczeń !

Następny temat

dieta ?

WHEY premium