SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam odchudzanie!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505


Witam dzis zaczołem moją walke z tłuszczem. Chce stracieć do wakacji 10-13kg tłuszczu.
Mam 14,5 roku
Wzrost-176cm
waga-80kg

Dieta wygląda tak że jem co mama poda. Ale staram sie robić sobie kanapki do szkoły a mniej jeść na obiad i śniadanie. Żeby sie nienapychać i jem koło 5 posiłków. Staram sie niejeść tłustych dań i odrzuciłem słodycze.

Codzienie biegam po poudniu koło 20minut (będe zwiększał czas)
skacze na skakance
Wieczorem robie brzuszki
We wtorek i w czwartek biegam też rano
Planuje chodzic na basen ale to za jekieś dwa tygodnie


Zdjecia:






Licze że sie mi Uda

Zmieniony przez - misiel1995 w dniu 2009-03-23 19:50:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
on szuka czegoś, że się to je i się chudnie...
chcesz robić mięśnie to ćwicz na siłowni, chcesz chudnąć to zacznij robić aeroby, bądź HIIT, a nie kombinować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
przykładowo Poniedziałek, Wtorek i Środa przez najbliższe 2 tygodnie to spacery po 30 minut, po tym okresie zaczynaj biegać lekkim tempem bo nie ma co się forsować - maymi krokami do celu, ale systematycznie !!

no widzę, że kawał roboty przed Tobą, więc good luck
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia sog na zachęte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
witam

co do odchudzania to uwazaj bo jestes mlody i sie bardzo intensywnie rozwijasz nie obcinaj drastycznie kcal nie glodz sie

poczytaj o 10wskazowkach zyw.

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Niegłodze się jem mniejsze porcje a więcej razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o 10 wskazówkach żywieniowych poczytaj bo ta dieta na prawdę działa pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
ćwicz siłowo, bo widzę że w ogóle mięsni nie masz.....te 80kg to sam tłuszcz, bo ja przy wzroście 170xm i wadze 85kg wyglądałem lepiej :P także w miedzy czasie trzaskaj cos siłowego, diete porządną, ale bez drastycznego deficytu, bo młody jesteś,

powodzonka młody !

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Dziś niebiegałem bo padał deszcz niestety tylko robiłem brzuszki i na wf ostro zasuwałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Chyba kupie sobie ławke, wyciag i gryfy żeby ćwiczyć też na siłe i przyokazji chudnąć! Ale jeszcze niewiem na 100% ale myśle że dam rade starszych napówić.
http://www.allegro.pl/item580647843_zestaw_mocnych_gryfow_lamany_prosty_hante_60kg.html
http://allegro.pl/item588525543_marbo_home_lawka_laweczka_regulowana_max_300kg.html
http://allegro.pl/item588525564_marbo_home_wyciag_gorny_i_dolny_do_lawki.html

Jaki my byście radzili spalacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spalacz zaden mlody czlowieku , nie w twoim wieku, nie przy twoim BF nie przy twojej diecie...

Brzuszki wieczorem daruj sobie zamiast tego skacz na skakance, rob serie szybkich przysiadow, pompki, itd

sztanga prosta starczy, do tego drazek do podciagania zadnych wyciagow, gryfow lamanych itp. idz do sklepu ze sprzetem ogrodniczym kup worek i do niego piach, wsypiesz sobie tyle ile teraz ci starcza bedziesz mial dobry worek do trenowania, potrzebne ci treningi ogolnorozwojowe, a nie cyrtolenie sie z brzuszkami bicepsami itd..

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-03-25 20:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Gdzieś czytałem że w redukcji pomaga picie wapna? Co można jeść aby sie najeść a nie przybywało na wadze? Lepiej chodzić 2 razy w tygodniu na siłke czy na basen? Co do worka to już wcześniej nad nim myślałem tylko nie wiem jak będzie z montażem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase :) proszę o sprawdzenie i radę

Następny temat

Co z czym?

WHEY premium