SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam ćwiczyć na siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 416
tak jak w temacie zaczynam ćwiczyć i chciałbym prosić o jakieś porady na początek jakie ćwiczenia na początku musze robić i przez ile ???
Bardzo prosze zależy mi na fachowej odpowiedzi . I bardziej zależy mi na rzeźbie. Przyswajam w diecie 150 g białka dziennie. naturalnych posiłków.

Zmieniony przez - xxMichalLsxx w dniu 2013-02-19 18:54:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6858
http://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html.  No i co z tego ze jesz bialko ?? a tluszcze i wegle gdzie ?? poczytaj i ogarnij diete bo nic nie wiesz ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 416
oczywiście przywajam tłuszzce i weglowodany ale myślałem że to jasne bo w naturalnym jedzeniu jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
i czytałem już to powyrzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
diete mam ogarnietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6858
xxMichalLsxx
oczywiście przywajam tłuszzce i weglowodany ale myślałem że to jasne bo w naturalnym jedzeniu jest

taaa ww z czekolady a tluszcze z oleju roslinnego. Napisz prosze zrodlo twoich ww i tluszczy i ile ich spozywasz w gramach dziennie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie jem słodyczy zero

Zmieniony przez - xxMichalLsxx w dniu 2013-02-19 19:54:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a mozesz odpisac na moje pytanie? czy tylko wybiórczo ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok 400 g weglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok 400 g weglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a zrodlem ich jest?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa trenningu

Następny temat

siownia

Fruzelina