SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam ćwiczyć Przedstawienie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Witam na wstępie chciałbym się przedstawić mam na imię Paweł i mam 24 lata.
W dniu dzisiejszym zacząłem przygodę z siłownią chciałbym sie podzielić tym co dzisiaj zrobiłem oraz jak się odżywiałem, chcę prowadzić takie coś każdego dnia.
Na początku bardzo dużo przytyłem moim celem jest redukcja tłuszczu zniknięcie brzucha oraz wyćwiczenie masy jaką zdobyłem.

Więc tak waga z przed 10 min to 91,6 kg wzrost 183-184cm wiek 24 lata.
Moją standardowa waga to 80-81kg nabyłem jakieś 11-13 kg.

Moja dzisiejsza dieta to proszę o poprawki oraz propozycje napewno przyda mi się to mi oraz innym początkującym.
Więc:
6:00 Jajecznica 3 jajka + plaster Ser Gouda
9:40 100g Piersi z kurczaka + serek wiejski
11:00 Jogur Jogobella
14:40 200g Piersi z kurczaka + 150 g Brokuł
19:00 100g Piersi 80g Ryżu + jedna mała brokuł
21:30 Przed spaniem zamierzam zjeść jescze 125 g twarogu chudego

Z kalkulatora kalori obliczyłem 1700 kalori. Szukam kalkulatora który oblicza Gramature produklty ile zawiera np Tłusczu do tego białka itp.

Tak wygląda jedznie teraz ćwiczenia na siłowni jakie odbyłem, znajomy polecił mi na początek FBW przez jakies dwa Tygodnie Trening A i B
dzis zrobiłęm A:
Rozgrzewka 10 min na stepperze.
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku 2s - niestety tego nie zrobiłem gdyż nigdy się nie podciągałem i niemam tyle sił aby dźwignąć więcej niż 2 razy swoją wagę proszę o zmianę lub propozycję.
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s

Na koniec dorzucam zdjęcie sylwetki i przypominam mój cel zniknięcie brzucha i wyćwiczenie tłuszczu na mięśnie.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Wiem tylko, że z racji formy wziewnej budesonidu to tak na logikę jego zasadnicze spektrum działania dotyczy obrębu oskrzeli/ płuc, a ten opis na który się powołujesz dotyczy całej grupy glikosterydów, czyli także maści, tabletek, kremów itp. Ulotka konkretnie do budesonidu nie zawiera takich informacji, ale mogę się mylić. Wybacz, ale i tak już sobie bardzo pofolgowałem biorąc pod uwagę moją niewiedzę w tej dziedzinie i na więcej nie mogę sobie pozwolić, zbyt skomplikowana sprawa.
Ja bym tylko zrobił sobie alergiczne testy pod kątem pokarmu do kompletu. Leczą ciebie tylko tym budesonidem? Bo są nowoczesne metody leczenia alergii przez szczepionki itp. ( immunologia swoista ) tyle, że za bardzo odbiegamy od spraw tego forum- to nie jest forum medyczne, a tobie potrzebny jest przede wszystkim dobry specjalista od alergii bo moim zdaniem leczysz skutki choroby ( astma ) a nie jej przyczynę ( alergia ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest specjalny poddział dla dzienników treningowych


Na potreningu masz bardzo dobry kalkulator kcal
http://potreningu.pl/profile/paulmcp


1700kcal to mało, za mało musisz jesc wiecej jezeli zalezy ci na miesniach



Rozgrzewkę rób rozgrzewając wszystkie stawy, sam stepper to za mało

Zmien kolejnosc planu na taki
Nogi
Plecy
Klatka
barki
Tric/bic


Jeżeli nie mozesz się podciągac to podstaw cos pod nogi ew. niech kolega ci je przytrzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
1700 kcal za mało ? lecz jedząc więcej chyba nie zgubię tłuszczu oraz tego bębna jaki nabyłem , nie wiem właśnie jak to wszystko działa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duzo za mało.

Jedząc takie ilosci drastycznie spowolnisz metaboliz, z początku bedzie to skuteczne jednak z czasem przestaniesz gubic tłuszcz i ciezko bedzie to zmienic. Do tego z takimi kaloriami będziesz czuł się i wyglądał jak g**** (za przeproszeniem).

Tak zwane Zombie Mode On
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html

Tutaj oblicz zapotrzebowanie kaloryczne, na początek zacznij na 0 albo odejmij 300kcal.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
OK fajnie więc wyglądało by to tak:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
paulmcp
OK fajnie więc wyglądało by to tak:


2085 kcal wskaźnik BMR
Aby utrzymać wagę:3597 kcal
15% białka: 540 kcal = 135 g
55% węglowodanów: 1978 kcal = 495 g
30% tłuszczu: 1079 kcal = 120 g

zrobiłem aktywność 3-5 w tygodniu bo zamerzam ćwiczyć 5 dni w tygodniu , więc To BMR 2085 kcal to tyle aby chudnąć tak ?

A co do tych procentów produktów To ilośc jaką mam ich jeść 55% węglowodanów to chyba dużo prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
A co do suplementów odżywki ?? coś na początek czy narazie nic z tych rzeczy >?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
3600kcal aby utrzymać wagę, więc zacznij od 3300kcal na początek. Odżywki zbędne. Białko na poziomie 2-2.5g/kg masy ciała, tłuszcze 0.8-1g, reszta węglowodany

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wyżej, Suplementami na razie sobie odpuśc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Jak od razu za dużo "utniesz" kcal to po prostu nie będziesz miał sił na porządny trening. Zrób jak ci proponują i obserwuj efekty- jeśli w ciągu powiedzmy 2 tygodni nic nie poleci w dół to utnij jeszcze ze 300 kcal, jeśli będzie spadek wagi tak chociaż z 1kg- to tak trzymaj i trenuj. Tylko waż się zawsze w takim samym "stroju" czyli najlepiej "w gaciach" lub listek figowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainerek przy zerowym stażu

Następny temat

Zakup ławki

WHEY premium