SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynac depilacje,czy dac se spokoj

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
Witam wszytkich mam 16 lat i mam juz nawte sporo owlosienie tz. na nogach,brzuchu i klatce piersiowej(o owlosieniu pod pachami nie mowiac).I na silowni cwicze juz z 6miesiecy i sa juz efekty...i chcialbym "pokazywac" swoje efekty np. gdy na w-f gramy w pilke,ale bardzo wstydze sie tego ze mam te wstretne włosy na klacie(miedzy sutkami i koło nich) i brzuchu.Fakt ze za pare miesiecy wakacje i chcialbym se je jakos wydepilowac ale usunac na okres wakacyjny.I nie wiem co zrobic,poniewaz słyszalem ze np.wyrwanie,wydepilownaia wlosow na klacie moze spowodowac ze włosy bede rozły bardziej bojne i trwalsze czy to prawda?Czydalem wczesnijeszych kilka postow ale nic z nich sie nie dowiedzialem........i jeszcze jedno jako nastolatek cwiczacy na silowni widze ze wiekszosc ludzi nie ma włosów pod pachami,zdaje mis ie ze je gola czy depiluja.Czy golenie włosów podpachami zwykla masyznka do golenia spowoduje ze bede rosly szybciej i bede twardsze?dziekuje z góry

TO JEST HARDCORE. TO JEST ANIMAL. WYTRZYMASZ TO?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 634
ja mam podobny problem... mam 16lat
i na nogach na brzuchu takie straszne włochy, chcaiłbym je jakos ograniczyczyc, nie chcem ich golic i wygladac jak pedzio tylko moze je jakos skrucic czy cos.. ie chcem taki bujnych miec.. pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
no dokladnie ja rowniez.......powiem Ci ze na nogach to mi jest obojetnie..bo na nogach nie sa az tak krepujace te wlosy....ale na brzuchu i klatce piersiowej to troche gorzej;) moze jak starszy to moge miec ten meszek na klacie i brzuchu ale nie w tym wieku;( bo to krepujace jest

TO JEST HARDCORE. TO JEST ANIMAL. WYTRZYMASZ TO?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
nie musisz dawać se spokoju


włosy są mocniejsze tylko jak je golisz,jak depilujesz to jest dokładnie odwrotnie

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
no wiec co radzisz?Wiesz jakis sposob domowy na pozbycie sie włosów....bo do kosmetyczki jeszcze ma czas,moze jka bede starszy do laserowo....ale teraz ??poradz cos.....szybko sprawnie i lekko bolesnie;)

TO JEST HARDCORE. TO JEST ANIMAL. WYTRZYMASZ TO?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a ja slyszalam ze to bujda z tym ze sa mocniejsze jak golisz normalnie. Wydaje sie tylko ze sa mocniejsze bo jak sa krótkie to sa sztywne, wsio. Jesli to by była prawda to ja nie wiem, musialabym miec chyba warkocze na nogach i zreszta nie tylko ja
taka moja opinia
mozna stosowac balsamy opóźniajace odrost włosów, kiedys byla dobra firma Tanita, faktycznie to dawało cos, wiadomo ze trzeba sie było golic tak czy siak ale jednak cos dawaly, nie wiem czy jeszcze sa, powinny chyba byc. Golenie pod pachami to chyba najmniejszy problem, to jest tak mała powierzchnia ze nawet jesli miałabym ja golic 3 x dziennie to nie widze problemu

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-02-26 13:47:38

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
Chcialme poprawic sowjego posta ostatniego "no wiec co radzisz?Wiesz jakis sposob domowy na pozbycie sie włosów....bo do kosmetyczki jeszcze ma czas,moze jka bede starszy do laserowo....ale teraz ??poradz cos.....szybko sprawnie i lekko bolesnie;)"wiem ze nie ma domowego sposobu na usuniecie włosów...chodzilo mi o to by kupic jaksi krem czy cos ....zeby wykonac "zabieg" w domu;)mysle ze rozmumienie o co mi chodzi;) pozdrawiam

TO JEST HARDCORE. TO JEST ANIMAL. WYTRZYMASZ TO?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
no kremy do depilacji chyba najabrzdeij znane veet (do 20 zl) z tej serji sa takze plasry z woskiem ! wtedy pozbedziesz sie na dluzej wloskow !! ja tam osobiscie nie jestemz kremow zadwowlona! co prawda oslabiaja wlos ale po 3 dniach normalnie trzeba golic(efeklt zblizony do maszynki) no ale grunt ze chociaz oslabiony jest....!! tak to chyba tylko to albo golarka elektryczna ktora wyrywa wlos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
bo z kremów to jeszcze nie słyszałam zeby ktos był zadowolony

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
a co do kremow,to na ile mam spokuj od włosów 3tyg?Cena platrow taka jaka jest kremu?

TO JEST HARDCORE. TO JEST ANIMAL. WYTRZYMASZ TO?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
no cos ty ...plastry daja spokoj na pare dni 3-4 ....rozni sie pratktycznietykko tym od maszynki ze wlosy sa troche oslabione...plastry tez kosztuja w granicy 15-20 zl !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biegam i boli

Następny temat

aknenormin ( IZOTEK ) a kreatyna ?

WHEY premium