SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaburzenia jelitowe po kreatynie:(?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Witam!
mam takie problem, nie wiem czy to od kretki ale jestem już 2 tydzien na cyklu i co pare dni pojawiają sie zaburzenia jelitowe w postaci biegunki:/ co jest grane czy to od kretki? jak ktoś ma jakiś pomysł na tabletki osłonowe czy coś tego rodzaju lub inne czekam na propozycje...dzięki za pomoc:) Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
moze za duzo jej wpie....

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
może to efekt laksacyjny ale wątpie żeby aż tak
może przedawkowywujesz

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Zdecydowanie za dużo
Pamiętaj: 5g w dni nietreningowe, a 10 w treningowe - pewnie bierzesz cały czas po 10g... prawda?

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Właśnie nie:/ mam Kreatyne Mega Caps Olimp 1250mg i biore zawsze przed treningiem 2 Kaps. i po treningu....a nie treningowe 4 kapsy 30 min przed obiadem...to raczej nie jest przedawkowanie:/ a może tak się złozyło a może to nic nie moge wspólnego z kretką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
to normalne jesli chodzi o krete , z czasem powinny sie jelita 'przyzwyczaic' i wszystko minie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Witam!
miną już jakiś czas a konkretnie 2tyg. i ciągle mam do cholery biegunke///// co robić...nie chce przerywać cyklu:/ zna ktoś jakiś sposób na to? jakieś osłonowe? dzięki z góry za odpowiedzi. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. jesli dalej sa problemy ODSTAW!!
2. po uspokojeniu +3 dni
dodawaj male ilosci - zacznij od 1 g !!
3. jesli nie masz wyierz mikronizowana !!


powodzenia w dochodzeniu do przyczyn !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 964
ja bym spróbował sprzedać tą co masz i sprówbował inną. kre-alkalyn ma odczyn zasadowy więc teoretycznie nie powinieneśmieć problemów z nią. Ja również mam słaby żołądek, biorę tą KA i wszystko jest OK. Zwróć też uwagę na to co jesz, staraj się przed treningiem jadać lekkostrawnie, jak i ostatni posiłek powinien być w miarę lekki tj bez zbędnych tłuszczy, smażonych kiełbas i innych ciężkostrawnych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
a kto w ogole je smazone kielbasy?? fajne diety macie

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Dzięki za pomoc:)
najlepsze rada to odsawić ale hmmm jakoś nie chce hehe:D jutro wybieram się do lekarza, pewnie jego recepta to będzie żeby odstawić ale cóż spróbuje.
Pozdro. all.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

male pytanko

Następny temat

Nitrobolon2 +scorch+białko 80% ostrowia można tak ???

WHEY premium