SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zabrze i okolice. Gdzie kickbox. tajski box ???

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49610 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli ktoś wie gdzie sa jakieś szkołki kickboxingu albo tajskiego boxu to prosze o infoooo z gory dzięki :) POZDRO.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49610 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomniałem dodać że chodzi mi o okolice Zabrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 338
więc tak.. wiem że w zabrzu gdzieś w okolicach ulicy Wajdy jest kick box... a Tajski jest na sośnicy ale tego już dokładniej nie wiem ale jak sie dowiem to Ci napisze
7757818 moje gg pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 168
Fux Zabrze-Kickboxing Zabrze ul. Wajdy 7. Treningi Pon-17.30; Wt-17.30(boks); Czwartek 18.00, Piątek 18.00. Pierwszy trening darmowy, składka miesięczna 50 zł.Jak chcesz cos wiecej wiedziec pytaj, jestem z tej sekcji.
Tajski jest na sośnicy, znaczy sie tam jest taka sekcja MMA chyba. Muay Boran masz w Gliwicach, ale adres na www.muayboran.pl. Pozdro

"Wątpliwości pojawiają się tam, gdzie kończy się wiedza i umiejętności"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
oooooo wielkie dzięki : ))) jak wyglądają treningi w tej sekcji na Wajdy :>???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
jesli chodzi o szkole na wajdy 7 to ile razy w tygodniu jest trening boksu a ile kick boxingu? kiedy by mozna przyjsc i zagadac z instruktorami na tematy treningu itp ?

lool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
ArnoldRŚl jak wygladaja treningi zwyklego boksu ?? jaka cena o ktrej do ktorej, jakei sa wymagania o ile sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26580
Treningi w klubie fux zabrze sa w pon wt czw i pt od 18:00 do 20:00 koszt to 60zl miesiecznie z tego co wiem boksu nie ma jest kick boxing ale jezeli nie masz dobrej kondycji to bedziesz umierał po pierwszym treningu teraz od wrzesnia rozpoczeło sie wszystko od nowa wiec mozesz isc na pierwszy trening za darmo rozgrzewka okolo 45 min a potem wszystko z partnerem idzie dostać ladnie po dupie polecam

By Animal...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapasy w Łodzi

Następny temat

RZESZÓW ! Baza klubów.

whey deli