SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zabotrzebowanie kaloryczne

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10796 Napisanych postów 47724 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zmniejszyć zapotrzebowanie kaloryczne?
- w sensie - byłem na masie ok. 4200kcal, od ponad miesiąca zmniejszam spożycie kalorii i jak możecie się domyślić chudnę. Schudłem już 2 kg, ważę teraz ok. 80kg i chciałbym tą wagę utrzymać, jeszcze do greckiego boga dużo mi brakuje, ale rzeźby nie chce jeszcze robić...

doszedłem do 3600kcal (wydaje mi się, że jest to dość rozsądna podaż kalorii, w sensie mój organizm się nie męczy zbyt dużą ilością jedzenia)

ale waga nadal spada... słyszałem o sposobie szokowym, który polega na 1-dniowej głodówce, a potem podobnież wszystko się unormuje i waga pozostaje w miejscu, co wy o tym sądzicie?

Co mam robić? czekać kiedy zapotrzebowanie kaloryczne samo się wyrówna, czy zastosować wcześniej wymienioną głodówkę?

dziękuję i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 8685 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28842
Zapotrzebowanie energetyczne można lekko obniżyć zmniejszając spożycie białka. Ile białka dostarczasz w ciągu dnia?

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem fajny ?

Następny temat

cwiczenia miesnia czworobocznego(kapturkow)

NutLove