SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za mały otwór obciążenia, rozwercanie.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Witam, dzisiaj kupiłem żeliwne obciążenie, lecz okazało się, że za mały otwór i nie wejdą na gryf(Były rozwiercane razem z innymi talerzami pod gryf kumpla). Jakim bezpiecznym sposobem mogę to rozwiercić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Na tokarce !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Spokojnie.
Chodzi mi o sposoby z użyciem narzędzi,które każdy raczej ma, a tokarka, to raczej nie jest sprzęt posiadany przez wiele osób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
To wiertarka z takim wiertłem co na boki można wiercić ( nie wiem jak fachowo sie to nazywa ) pare rundek w około otworu i powinno zadziałać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7957
Jesli masz dostęp to wiertarka stołowa bedzie odpowiednia. Mozna na niej uzywac grubych wierteł,nawet 40mm i większe. Ten sposób napewnojest tańszy od tokarki.

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Ale w zakładzie gdzie mają tokarkę zapłaci pewnie ok 10 pln przecież nikt po to nie będzie kupował specjalnie tokarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
dokładnie 10 zł za 1 krążek jest u tokarza, bo kumpel je kupował i dawał do rozwiercenia pod jego gryf, część mi odsprzedał, ale za małe i kombinuję jak by tu rozwiercić.A do tokarza jeszcze raz nie będę oddawać, bo to sie wogóle nie opłaca. 45zł za tależ 15kg, + 10zł za rozwiercenie, a jeszcze raz jak bym oddał, to zupełnie nie opłacalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
10 pln to za wszystkie powinien wziąć policzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
Na chama można by to wiertarką na wolnych obrotach zrobić specjalnym wiertłem z przejściówką , tylko to są koszta +100 zł , więc chyba lepiej zagadać gdzieś u tokarza , kupić dobrą flaszkę i zrobi

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weź wiertarkę i kamień walec tak aby się zmieścił

żeliwo to kruszywo

przykręć odważnik do imadła daj na maks obroty wiertarkę mocno dociskaj i obracaj dokoła mi brakowało 2 mm w otworze ja tak zrobiłem i teraz pasuję idealnie

i nie będziesz musiał płacić za tokarza





taki dokładnie

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2011-09-24 20:40:57

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2011-09-24 20:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
suple91 SOG
Ile ci zeszło rozwiercanie jednego krążka takim wiertłem?
Ja dzisiaj troche zwykłą wiertarką rozwierciłem, zeszło mi w *uj czasu, a efekt- 1mm większy otwór.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ACT - zamiennik cwiczen !

Następny temat

Jak ćwiczyć górną czesc ramienia

WHEY premium