SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za karzdym razem sie strasznie.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za karzdym razem przed Walkom sie strasznie boje.Na Mistszostwach jeste zawsze w dobrej Formie.Ale tylko gdy uslysze ze zaraz moja kolej i powoli mam sie pszygotowac to automatycznie zaczynam sie bac mego pszeciwnika.Kondycja spada Nogi sie cieszkie robiom i tak dalej.Pszez ten muj strach wiekszosc razy pszegralem.Potrafi mi ktos doradzic jak mam sie z tego wyleczyc ? Myslie ze to ma cos wspulnego z mojim dziecinstwem.Nigdy nie potrafilem sie bic i zawsze dostawalem.No i dlatego zaczolem trenowac Sztuki Walki (Kung-fu,Kick-boxen i troche teakwondo).Tylko ten Strach zostal jeszcze.Moze ktos jakoms ksiazke zna na ten Temat ? Musze wyleczyc mojom Psyche bo daleko nie dojde.Prosze o Rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Nie wiedząc na jakim poziomie startujesz trudno jest konkretnie doradzić. Strach na zawodach to trochę co innego niż na ulicy i łatwiej go pokonać. Ja proponuję więcej sparingów na treningu z przeciwnikami których za dobrze nie znasz ( np. w systemie sparingów międzyklubowych ). Jeżeli problem będzie występował dłużej i będziesz chciał go przezwyciężyć to możesz pójść do psychologa dla sportowców.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2004-11-28 22:25:02

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6062
poszukaj w wyszukiwarce - było o tym wiele razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
Wszyscy mają lekkiego stresa, poprostu staraj sie o tym nie myśleć.

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
to normalne ze sie boisz
chyba tylko nienormalni nie mają lekkiego leką przed walką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 433
.

PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Mnie na początku gdy zaczął treningi bolał mnie brzuch w tarkcie walki(nerwy),wyleczyłem sie większą ilością sparingów.Tobie też tak radze musisz próbować(chcoiaż wiem że to ciężkie)powli zwiększać ilość walk itp.chyba ,że na treningach stresu zero,to wtedy tylko zawody i kiedyś przejdzie.Kup sobie jakieś lekarstwo na wyciszenie np. melise jest takie jedno takie b.dobre póxniej pójde na dół to podam jego nazwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Szynox znamy sie podbij do mnie na GG .A co do tematu kazdy sie boi PRAWIE

Zmieniony przez - DrMartens w dniu 2004-12-04 09:32:43

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Strach / Trema, a nie boja sie tylko glupcy..

EDIT: Moze pogadaj ze specjalista / wizyta u psychologa, jesli to ma zwiazek z dziecinstwem to on ci najlepiej pomoze

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-12-04 18:29:18

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
bzyknij se panienke przed zawodami to podejdziesz na wiekszym luzie

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1122
Tylko idioci sie nie boja, odwaga to swiadomosc strachu i umiejetnosc radzenia sobie z nim. A z tym strachem an ulicy i zawodach to rzeczywiscie dwie inne rzeczy z tym ze mi o wiele latwiej jest pokonac strach na uilicy niz na zawodoach, poprostu na zawodach wiem ze druga osoba cos umie i czesto starz przeciwnika jest podobny, teoretycznie powinien umiec tyle co ja, i jak nie wygram to bedzie mi wstyd. Na ulicy jest tak ze albo przeciwnik umie mniej i przegrywa i wtedy jest ok, albo umnie wiecej i wtedy zawsze moge powiedziec ze to byl ostry wymiatacz i mi dolozyl. Pozatym na ulicy najczesciej sie nie spodziewa ze sie bedize z kims bilo albo jest sie pod wplywem impulsu, latwiej o wiele mi jest uaktywnic agresje wlasnie na ulicy.

= V-stock =

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Couture i Shamrock

Następny temat

Dane zawodników.

WHEY premium