SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za co został skasowany mój temat??

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 157
Temat artykułu - Jakie hantle?
Moja wypowiedź:
----------
Witam! Mam 14 lat (w maju 15), okolo 175 cm wzrostu i okolo 60 kg wagi.
Ilu kilogramowe hantle (sztangielki) byście mi polecali? Nie jestem całkiem "zielony" w tych sprawach bo ze sporym obciążeniem (że tak powiem) miałem już co nieco do czynienia... i nie wspominajcie o tym że jestem za młody bo ćwiczyć po porostu muszę. Dzięki za każdą radę.
----------

A oto punkt 4 regulaminu który niby naruszyłem:
----------
"Zaśmiecania" działów informacjami nie związanymi z ich przeznaczeniem oraz umieszczania adresów e-mail.
----------

Wydawało mi się że > Dla zupełnie "zielonych" < będzie odpowiednim działem. Takim razie jeśli powodem jest zły dział to nie można było przenieść tematu tylko odrazu usuwać?? Mam rozumieć że temat bardziej pasuje do działu "Fitness"?

Pozdrawiam!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ten temat nigdzie nie pasuje jesli nie rozumiesz czemu to ...

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 157
Nie rozumiem czemu. Punkt 4 regulaminu nie wyjaśnił mi.

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
specjalnie przeczytalem jeszcze raz regulamin i nic innego nie mozna tu dac. pkt 4 jest uwazany jako spam, a Twoje pytanie takim było. zastanów sie jak ktos moze Ci powiedziec jakimi masz cwiczyc ciezarami i w dodatku w takim wieku.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Po prostu nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Skąd mamy wiedzieć jakie są Twoje możliwości? Może jesteś całkowitą pomyłką jeśli chodzi o sporty siłowe i nie uniesiesz 5-kg hantli, może jesteś zwykłym kolesiem i ok. 10-kg będą dobre, a może jesteś fenomenem genetycznym i potrzebne Ci 20-kg...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup sobie gryfiki(30-35cm) do ktorych bedziesz mogl dokupować talerze ( najlepiej te czarne gumowane: 1,2,5kg)
chyba aktivity czy jakos tak

dostaniesz je w kazdym centrum handlowym
sa naprawde dobre



gryfy dwa
talerze po 4 szt z kazdej wagi


a skoro uznasz ze to zbyt malo to w kazdej chwili dokupisz kolejne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bedziesz miał inne, niezwykle trudne i krepujace pytania dla userow tamtego dzialu to daj mi linka

postaram sie odpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Pytanie skasowano bo potraktowano je w kategorii głupich..
nikt Ci nie powie, nei znamy Cię nie wiemy nic o Tobie.
ja mogę napisac np. ze optymalne byłyby 20 kg i to niczego nei wyjaśni..
takie pytania sa bez sensu, ale optymalnie jest mieć hantle z regulowanym obciążeniem które sobie mzoęsz dokupowac w miarę potrzeb
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1102
A za co skasowano mój arykuł a raczej ogłoszenie w dziale targowisko? oto treśc tego ogłoszeni a podobno złamalem pkt 1 regulaminu ktos mi wyjasni w którymmomencie i gdzie?

Temat artykułu - Izolat biaka sojowego 85% Twoja wypowiedź: ----------Sprzedam Izolat białka soi w cenie 20zł za 1kg. Preparat niezbyt dobrze sie rozpuszcz tzn strasznie gęstnieje po wymieszaniu z wodą dlatego mieszam go z inna odżywką w proporcji 2/1. Jeśli sa jakeś pytania to prosze pisac na maila.----------
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

za co ?

Następny temat

kto zbanowal?

WHEY premium