SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zażywanie cytruliny i kreatyny w wieku 15 lat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 333 dni Przeczytanych tematów 53
Hej
Mam 15 lat, 175 cm i 62 kg. Ćwiczę na siłowni około 10 miesięcy. Na początku miałem trenera personalnego i on dal mi kreatyne lecz kazal mi później ja odłożyć. Teraz ćwiczę sam i mam pytanie czy mogę zażywać kreatyne i cytruline? Lepiej jedno z tych czy oby dwa?
Z góry dzięki za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6895 Napisanych postów 76553 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 640535
Trener dał Ci kreatyne ? Dlaczego sam sobie jej nie suplementowal ?zażywać możesz tylko czy już potrzebujesz takiej suplementacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 333 dni Przeczytanych tematów 53
Dąże do tego żeby na moim ciele była widoczna rzeźba. Chciałem lekkl przyspieszyć ten proces właśnie przez cytruline i kreatyne. I wiem że najważniejsza jest dobra dieta i dobry trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6895 Napisanych postów 76553 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 640535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 121202 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1401572
Jeden temat starczy
https://www.sfd.pl/Kreatyna_i_cytrulina_w_wieku_15_lat-t1187839.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna i cytrulina w wieku 15 lat

Fruzeliny