SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Założenie Kubu Woj.Pomorskie POMOC

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Witam wszystkich

Mam do was pytanko.

A więc zamierzam założyć klub młodzieżowy piłki nożnej kopanej.

Z uwagi na to iż ma tam grać młodzież w zróżnicowanym wieku od 13 do 18 lat, nie mogę zgłosić się do ligi gdyż jest zróżnicowanie rocznikowe...

I teraz pytanko

A jeżeli chciałbym założyć klub tzw.niezrzeszony i nie chce grać w lidze tylko trenować i jeździć na wewnętrzne turnieje płatne oraz grać sparingi z miejscowymi drużynami, oraz od czasu do czasu sparing na wyjeździe.
Nie chce czerpać z tego korzyści finansowych jedynie jakieś tam zrzutki wewnętrzne na sprzęt i składki na późniejsze turnieje,koszty dojazdów tam.
Ale chce żeby ten klub istniał był w jakimś tam rejestrze, że legalnie będę mógł dać ogłoszenie że poszukuje chętnych zawodników do klubu itd.


Podsumując

Ma to być normalny, legalny klub ale nie chce grać w lidze i nie potrzebuje wyrabiania numeru regon itd, bo nie będzie to żadna organizacja z której będę czerpał przychody.

CZy tak się da i gdzie trzeba się udać żeby to zgłosić.
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
imo to nie musisz chyba tego nigdzie rejestrować,bo co tu rejestrować?

nie lepiej zarejestrować normalna drużyne i wjakies tam lidze grac? inne druzyny mają lige w trakcie sezonu to nie wiem czy będą chciały sobie grać jakieś tam sparingi nawet nie wiadomo z kim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenowanie z zespołem

Następny temat

PROSZĘ O POMOC!

WHEY premium