SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Załamka!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605
Nie bede tam sciemnial.. mam problemy z przytyciem i nie mowie tam o niezmieskich kg chociaz 2kg nic nic nic JEM non toper wszystko wysoko bilakowe na silke chodze 3 razy w tygodniu analogicznie cwiczac grupy miesni nic! pomyslalem ze trzeba wzbogacic diete w Gainera wiec nabylem mass xxl i co NIC! zero kilo! ja nie wiem co zemna jest nie tak jak slysze historie typu "o boze nie moge slodzic herbaty bo przytyje!" JA sie obzeram wrecz na noc wszystko ! WSZYSTKO wcinam jak idzie! pomyslalem hmm moze male laknienie Cytropepsin i NIC! poporstu juz lapie dola i chcialbym wiedziec JAK PRZYTYC! i nie mowie tu o ambitnych miesniach ale o tluszczyku w ktorym przechowywana jest energia! Mam masakrycznie mocny metanabolizm 2-3 razy na dzien w toalecie wydalam ! CO moglo by mi pomoc przybrac kg? ZIMA sie zbliza zamarzne !4 posilki dziennie to minimum!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Proponuje zwiekszyć podaż wegli, 6 posiłków dziennie.Zrób żeby zapotrzebowanie było na +500 kalorii albo i nawet wiecej.Białka tez bym zwiekszył tak do 2-3g/kg masy ciała.Jak nie bedzie szło to zgłoś sie do lekarza(może masz sublokatora).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Nie wiem czyj problem jest gorszy- mój czy Twój. Moim problemem jest to, że nie potrafię zdobyć mięśni. Z przytyciem nie mam najmniejszego problemu, dietkę już mam tak obcykaną, że mogę sobie bez problemu postanowić ile chcę przytyć w ciągu miesiąca. Trening też mam ok(zresztą próbowałem już kilku treningów). Niestety wszystkie te kilogramy zdobyte, to tłuszcz. Jak sobie postanowię, że w ciągu miesiąca chcę zdobyć 2 kg masy, to je zdobędę, ale to będzie 0 mieśnia, 100% tłuszczu. I tak mam od pół roku.

Niestety genetyka odgrywa tu największą rolę. Ty prawdopodobnie będziesz przez całe życie chudym człowiekiem, a ja umięśniony nigdy nie będę.


I wiem co przeżywasz. To jest najgorsze, że obydwaj sie staramy, ćwiczymy, dużo jemy(ja dokładnie diety przestrzegam) i g**** z tego mamy. Najbardziej mnie wnerwia to, że równie dobrze mógłbym siedzieć co wieczór w knajpach, chlać piwsko i efekty byłyby takie same.

Zmieniony przez - lukas222 w dniu 2005-09-02 20:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605
lukas dzieki za zrozumienie..ale mysle ze jestes w lepszej sytacji (zawsze lepiej tam gdzie nas nie ma jak to sie mowi) z logicznego punktu widzenienia twoj problem tkwi wlasnie w treningu miesnie rosna jak je nadrywasz i nie ma BATA! ze nie urosniesz..a ja WLASNIE w tej chwili po mocnej wymianie zdan z mama skapnolem sie w czym tkwi moj problem w stresie! :) zabardzo sei tym przejmuje i ogulnie denerwoje trzbe jesc trzymac sie diety zrec Gainera i spac spokojnie ! PeacE! :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za pomocą jakiego programu to odtworzyc?

Następny temat

Co na poczatku

WHEY premium