SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z masy na redukcję

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1
Witam.
Jestem nowy na forum, więc proszę o wyrozumiałość.
Od 7 miesięcy ćwiczę na siłowni, trening typowy na masę. Jestem w 5 tygodniu cyklu Universal Creatine 500g i MHP Up Your Mass 2,7 KG, oczywiście trzymam wysokobiałkową dietę. Ważę 85 KG i mam 185 cm wzrostu, więc nie trudno sobie wyobrazić, że gdzie nie gdzie odkłada mi się tłuszcz. Chciałbym zrzucić zbędne kilogramy (do 78kg), ale nie wiem jakie odżywki stosować, tzn nie wiem co brać na drugi cykl. Przydałby się jakiś spalacz, aminokwasy i białko, czy coś więcej to nie wiem. Prosiłbym o porady jakie suplementy stosować, jakie najlepsze sporty uprawiać (myślałem o bieganiu i pływaniu) i oczywiście jak bardzo zmienić mam swój plan treningowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7029
https://www.sfd.pl/TU_PYTAMY_O_SPALACZE_-_TYLKO_Z_ANKIETA_-STR_1.-t474893.html  poczytaj

Eryk

"Umiesz liczyć ? Licz na siebie !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Działy CI się pomyliły. Redukcja to Dieta nie suple, dział odżywianie : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko.

Następny temat

Body Octane vs Animal Rage - lepsza wytrzymałosć

WHEY premium