SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z leksza zdesperowany...:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Sam temat mowi wszystko za siebie, mam 170 wzrostu, waze 58-60 kg(zalezy czy pracuje czy nie) i chcialbym troche przytyc, nabrac miesni.
Ok, wiem o dietach itp, ale interseuje mnie taka rzecz:kiedys znajomy mowil ze aby przytyc, jest jakas "odzywka ktora sie tylko wpier... i sie tyje"Mowil ze bral cos takiego i w polaczeniu z cwiczeniami na silowni mial bardzo fajne efekty(bylo widac po nim).
JEST "COS" TAKIEGO?I JAK SIE NAZYWA, troche tutaj czytalem, nie wiem czy dobrze znalazlem, ale czy HMB FC to jest to?Albo KREATYNA CREAPURE(Creapur Monohydrat kreatyny w proszku, którego stosowanie powoduje wzrost masy i siły mięśni-cos takiego o tym napisali:)
Wiec?

Viper
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka moim zdaniem kreatyna bedzie tutaj dobrym rozwiazaniem co to HMB to raczej nie....
Jak juz cos to kreatynka z ULTIMATE

Pozrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli moge wiedziec...dlaczego akurat z ultimate?

Viper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile trzeba tego brac dziennie?sa jakies normy?
A tzw. weight gain'y nie sa lepsze?czy przy tym trzeba duzo cwiczyc...?(jak juz powiedzialem komletnie zielony jestem:) )

Viper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Ultimate to jedna z najlepszych firm...nie możesz byc niezadowolony:)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
kolego , nie ma cudów i pytania w stylu czy przy tym trzeba duzo ćwiczyć to można do humoru przenieść.Suplementy i odżywki to tylko dodatki , jakieś 15% sukcesu.



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 11 35 964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyn + Mass Whey Gainer - jak to brać????

Następny temat

Kiedy najlepiej kreatyne?

WHEY premium