SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z czym najlepiej brac kreatyne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
Witam, chciałbym sie dowiedzieć co najlepiej zażywać na przyrost masy, samą kreatyne czy też może brać ją z innymi suplementami.

life is short - play hard

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Proponuje diete do niej bialko/gainer dla uzupelnienia jrej brakow i witaminy. To moja propozycja. A jeszcze dobry plan treningowy i duzo snu.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
Plan treningowy mam z tego forum... dla mojego poziomu zaawansowania oraz dla mojego sprzętu którym ćwiczę... co do snu... to srednio sypiam 9 godzin... dieta... no właśnie tu może być problem... a konkretnie jakie suplementy polecasz?

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Muszisz miec diete bo to podstawa. Jesli masz braki w niej to kupujesz bialko lub gainera w zaleznosci co potrzebujesz. Jak cwiczysz z pol roku to mozesz krete kupic nie wczesniej bo i tak bedziesz mial duze efekty bez niej na poczatku. Mono najlepiej na poczatek. I do tego witaminy. Ja proponuje vita-min z olimpu. Ja tyle proponuje. Nie warto faszerowac sie chemia. Dieta i trening to podstawa. Suple i odzywki to tylko wspomagacze wiec cwicz jedz i rosnij.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
jak nie bedziesz miał diety to ci zadne suple niepomoga.suplami mozesz ewentualnie uzupelnic braki w diecie, ale niezastapia ci jedzienia.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
No właśnie.. ja dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią.. ćwiczę ACT... niedługo przechodzę już na ćwiczenia na poszczególne partie mięśni... i właśnie wtedy chcę zacząć brać odżywki.. ale właśnie nie wiem jakie i szukam pomocy... Co do jedzenia... jedna z rzeczy która lubię najbardziej.... 195 cm wzrostu i 100 kg wagi ... ale chce byc jeszcze większy :)

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
moim zdaniem powinienes kupic dobre bialko, jakies WPC i nim uzupelniac braki.wegle mozesz spokojnie dostarczyc z jedzenia w duzych ilosciach(ryz,kasza,makaron)

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
Dzięki za informacje.. jak byłem w sklepie z odżywkami koleś poradził mi właśnie żebym kupił kreatyne najlepiej z dekstroza... jeszcze raz dzieki

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
daruj sobie ta dekstroze i kup czyste mono.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
zrobie tak jak piszesz

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a opłaca sie do krety brać dekstroze i tauryne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermal Pro + CP + KO

Następny temat

jaki stosunek bialka do weglowodanow?

WHEY premium