SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z czym Profi Whey Mass ? Dodatki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 542
Chciałbym uzupełnić diete Profi Whey Mass-em. Co warto do niego dokupić ? Jakieś aminki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no jak nie odczuwasz różnicy to masz rację, mi ostatnio kumpel mówił, że duża jest dla niego różnica, dla mnie też jest, może nie aż tak wielka ale jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a jaki masz cel, fundusze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 542
Mase jako tako juz mam i chce ją powiększyć ,ale beztłuszczowo (dlatego nie uzwgledniam gainerów). Fundusze myśle ,ze w granicach 220zł . Opłaca sie bardziej kubeł 4 kg czy 2,5 kg ?

Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ile tego potrzebujesz to zależy od diety

a myślałeś nad kreatyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 542
Do kreatyny podchodze z dystansem. Na początku chce z siebie wydusic kazdy kilogram ,a później zadziałac cos kretą. Myslalem nad jakims suplem wspomagajacym regeneracje-poleć cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
jak regeneracja to ZMA duze opakowanie

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2005-05-03 10:49:15

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ZMA ale apteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zma,tauryna,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
bierz kreatyne i sie nie zastanawiaj.
gdy ona przestanie na ciebie dzialac(o ile w ogole cos takiego moze sie zdarzyc) to juz dawno zrobisz swoja upragniona sylwetke.
ja zrobilem chyba 7 cykli z kreatyny i nie moge powiedziec, ze przestala na mnie dzialac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pewnie, kreatyna zadziała teraz i później więc szkoda wysiłu na to wyduszanie każdego kilograma, poprostu nie zmieniając intensywności tego wysiłku uzyskasz lepsze efeekty więc warto, a jak coś kasy jeszcze zostanie to zma/ja polecam oryginalne choćby w mniejszych dawkach nawet/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 542
Dzięki panowie za porade

PS. Jaką krete na początek polecacie ? Sporo osób chwali Vitalmaxa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie supli

Następny temat

POMOC

Wiecej