SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Klatki. Różalski, czyli ubić lub zostać ubitym, byle po dobrej walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Skoro Różal taki żądny wojny w ringu to niech go z Datsikiem zestawią

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-02-19 14:19:50

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
@Puar moge Cie zapytac, ile masz lat?

Jak uzasadnisz po co chcesz wiedzieć to napiszę.
A Różalksi ma bardzo dobre podejście do MMA i nie jest w tym odosobniony. Taka legenda jak Royce powiedział na przykład, że to zawodnicy powinni decydować kiedy ktoś z nich ma się poddać, nie jest w stanie walczyć, a nie sędzia. Więc schowajcie sobie w... kieszeń komentarze, że robi 'złą opinię' itp.

Dlamnie to koleś pokroju Salety: dobra stójka i tyle

Lepsza.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-02-19 16:38:50

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
@Puar moge Cie zapytac, ile masz lat?

Jak uzasadnisz po co chcesz wiedzieć to napiszę.


Ogladales wczesniej walki Różala? Bo nagle po obejrzeniu jednego wywiadu, nazywasz kogos swoim idolem i jeszcze piszesz o tym z wlaczonym Caps Lockiem i wyczuwalna ekscytacja. To wyglada na młodzieńczy entuzjazm, wiec zapytalem z ciekawosci


Taka legenda jak Royce powiedział na przykład, że to zawodnicy powinni decydować kiedy ktoś z nich ma się poddać, nie jest w stanie walczyć, a nie sędzia. Więc schowajcie sobie w... kieszeń komentarze, że robi 'złą opinię' itp.

Tu nie chodzi o jego opinie na temat zasad, tylko o jego sposob bycia, forme wypowiedzi, podejsce do sportu, które nie kazdemu sie moze podobac.

Swoja droga jak Royce dostawal wpyerdol bodajze od Sakuraby, to jego camp rzucil z naroznika biały recznik i walke zakonczono, gdzie wtedy byly te jego przekonania o decydowaniu samym za siebie ?

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-02-19 17:14:28

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ogladales wczesniej walki Różala? Bo nagle po obejrzeniu jednego wywiadu, nazywasz kogos swoim idolem i jeszcze piszesz o tym z wlaczonym Caps Lockiem i wyczuwalna ekscytacja. To wyglada na młodzieńczy entuzjazm, wiec zapytalem z ciekawosci

Tylko dwie plus highlights. Ucieszyłem się po prostu, że ma taki sam pogląd na takie rzeczy co ja.

Tu nie chodzi o jego opinie na temat zasad, tylko o jego sposob bycia, forme wypowiedzi, podejsce do sportu, które nie kazdemu sie moze podobac.

Aha. Dla mnie jest w porządku.

Swoja droga jak Royce dostawal wpyerdol bodajze od Sakuraby, to jego camp rzucil z naroznika biały recznik i walke zakonczono, gdzie wtedy byly te jego przekonania o decydowaniu samym za siebie ?

Royce mówił, że nie podobają mu się takie zasady, ale i tak będzie na ich mocy walczył

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
Nadal nie podałeś wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5508
Swoją drogą "Barbarzyńca", a goli pachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Słabo uzasadnił.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Osobiscie popieram podejscie Rozala,to taki "samiec alfa",koles ma gadane,a przy okazji ma czym to "uzasadnic"...Podoba mi się także Jego podejście do tatuażu,jest b.podobne do mojego,mamy inne "gusta",ale o tym sie nie dyskutuje:D

Jest prostakiem?fakt!na forum o MMA,słowa "walic konia","kvrwa" itd.,budzą kontrowersje:D.Współczesny profil "prawdziwego faceta",to "różowa koszulka","szaliczek",grzywka na "boczek" i więcej estrogenu w "cycuszkach",jak testosteronu w "jajkach"!!!
Różalski wie czego chce i zna swoja wartość,chce spróbować się w czymś nowym i dalej się rozwijać.A to,że w Jego wypowiedziach brakuje elokwencji,to już Wam zalatuje "indolencją umysłową"?

Dodam jeszcze,ze mój 55.letni ojciec jest fanem K1 i dobrze zna Różalskiego i bardzo go lubi i mu zawsze kibicował:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Swoją drogą "Barbarzyńca", a goli pachy

Eee tam, łysieje od nadmiaru testosteronu.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
nic już

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-02-19 19:25:55

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alexander Emelianenko odsunięty od udziału w zawodach sambo

Następny temat

bullet dzis stawia!

WHEY premium