SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Bodym (Marcin Bladosz),do świetnej sylwetki!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Body a co z tymi ciuchami ???zwinales inbteres czy co ??? bo cisza jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2138
BOdy czy kontakt do cIebie aktualny? napisalem ale nie ma odp, domyslam sie ze zajety jestes

ZAGLEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
https://www.sfd.pl/Ciuchy_dla_dużych_facetów!-t560807-s33.html 

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9380
ma ktoś jakieś namiary do marcina bo nie moge sie z nim skontaktować ..

Zmieniony przez - lanca7 w dniu 2010-10-21 18:39:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
równiez poszukuje kontaktu z Bodym

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nadal działam w temacie,jednak mam przejściowe problemy z netem.Proszę o cierpliwość.Pozdrawiam serdecznie.
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Marcin jest mozliwosc konsultacji?

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
PwAdres powyżej
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Skorzystałem z usług Marcina. Nie tylko mi ułożył profesjonalną dietę i trening, ale także udzielił dodatkowo jeszcze wielu wskazówek. Dieta jest naprawdę rewelacyjna i profesjonalna - już po dwóch dniach takiego żarcia czuję, że niedługo będzie ostro szło. Co do treningu - dzisiaj po raz pierwszy w życiu nie miałem siły podnieść z ziemi hantli. Co podniosłem to z rąk mi wypadały. Się nawet zastanawiałem czy nie poprosić kogoś lub poturlać do stojaków - ale byłby obciach wtedy. Pomimo, że ćwiczyłem 7 dni w tygodniu ostry trening, a pot lał się strumieniami tak po tym treningu nie mogę się ruszyć od zakwasów a plecy już wysmarowałem maścią przeciwbólową żeby przetrwać dzisiejszą noc. Jeżeli uczciwie się ćwiczy według zaproponowanego treningu to poruszy on największych twardzieli.

Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Marcin napisalem na pw czekam na odpowiedz

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Autograf Jerzego Dudka.

Następny temat

[S] pkt olimp

WHEY premium