SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z 3 posiłków na 2- jak się przygotować

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9694
Z czystym sumieniem masuję na 3 posiłkach dziennie- obiad, śniadanie, kolacja- będąc ekto. Wszędzie tyle samo kalorii

Niestety z powodu rodzinnego wypadku, awarii samochodu i jeszcze kurde dodatkowych remontów MZK muszę od jutra przejść na 2 posiłki dziennie- praca 8h i nawet w sumie 4 godziny w tramwajach/autobusach

Tylko zastanawiam się jak to rozpracować.. czy normalnie dziennie zapotrzebowanie kalorii podzielić na 2 i jeść dalej. Czy lepiej lekko zmniejszyć kalorie, aby przygotować organizm do 2 dużych posiłków
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
izopropanol
Jestem gangsterem!

kamilplnk,

bardzo nie lubię jeść w miejscach "publicznych" i w towarzystwie. Poza tym mam pracę typowo fizyczną i parę razy jak wziąłem się za robotę po 2 śniadaniu to dosłownie ulewało mi się. Ta tak to zjem porządne śniadanie w domu przez 90 min jazdy ułoży mi się w bebechach i mogę machać 150% normy niczym Pudzian Najmana




Zmieniony przez - izopropanol w dniu 2018-01-23 20:17:07

Zmieniony przez - izopropanol w dniu 2018-01-23 20:19:47
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma hehe jakos radzic sobie trzeba i niestety zjesc czasem trzeba w takim miejscu...
Tez pracuje fizycznie i ciezko jedna praca przerzucanie paczek w firmie kurierskiej i jak najszybciej trzeba przerzucic 5-6tys paczek a druga czesci do ciagnikow w tym opony sporych rozmiarow ale jak sie najem to wtedy mozna dobrze pracowac xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Dwa posiłki to już zdecydowanie za mało . Osobiście jak dla mnie 3 posiłki to takie absolutne minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9694
Ale 2 posiłki, które kaloriami odpowiadają trzema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem czy będziesz w stanie w miare zdrowo w 2 posiłkach wszystko zjeść. W pracy przerwy nie masz ze zjeść nie mozesz trzeciego posiłku

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Nie jest to dobry pomysł. Szczególnie na masie. Problemy trawienne po zjedzeniu sporej ilości kcal w posiłku gwarantowane.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191496
Nie możesz w czasie tej podróży tramwajem wypić shake? Zawsze możesz zrobić shake i inne posiłki na szybko.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9694
A bardziej liczy się dzienny czy tygodniowy? Na przykład mogę robić dwukrotnie kalorycznie kolację i jeść drugą połowę jako śniadanie dnia kolejnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Tylko troche nie kumam Twojego podejścia .przeciez możesz sobie zrobić placka owsianego , tortillę czy nawet kanapkę która wsuniesz w 2 minuty , wiec jaki masz problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw a jak jezdzilem pociagiem czy autobusem do pracy siadalem i wyjmowalem pojemnik z zarciem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9694
Tylko wiesz jadąc na 6 do pracy muszę wstać o 3 aby zdążyć na tramwaj o 4. Zakładając, że biorę leki to muszę wstrzymać się z bólami do 3.30. z domu wychodzę 3.45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8534
I?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDUKCJA-DIETA-TRENING! Prosze o pomoc i ocene!

Następny temat

Dieta na masę, 75 kg, zbyt mało węglo?

WHEY premium