SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZWOLNIONY METABOLIZM?! POMOCY!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
Obniżenie temperatury w godzinach popołudniowych. Ja mam zazwyczaj 35,1 -35,7
Trudności w chudnięciu przy drastycznym i długotrwałym obniżeniu kalorii.
Przytycie przy małym zwiększeniu kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Pewnie już zjadłaś sniadanie, ale pamiętaj następnym razem, że twaróg tylko na wieczór, nie jemy go rano. Lepiej dorzyć wiecej białek.
Do mintaja koniecznie dorzyć warzywa zielone i zdrowy tłuszcz, możesz przegryźć orzechy albo migdały. A tak to ok. A jak treningi ci idą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Orator, jeśli jesz dużo poniżej swojego zapotrzebowania, a tyjesz i żeby schudnąć musisz jeszcze zmniejszać kalorie, tzn,że twój organizm przestawił się na tryb oszczędzania i zwolnił, czyli np. moje zapotrzebowanie to ok2400 klc, a jeszcze niedawno jadłam 1500klc i nie chudłam, jak tylko próbowałam zwiększyć kalorie, to tyłam. A teraz po naprawie metabolizmu, kiedy jadłam prawie zgodnie z zapotrzebowaniem, jestem na redukcji i jem 1800-2000 i chudnę.
Możesz też poobserwować temperaturę ciała. Jeśli masz zwolniony metabolizm to często też temp jest niska. Ja miałam zwykle ok 35,8-36. A teraz mniej więcej wróciła do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
Ok. No treningi wykonuje. Zajmują mi jakieś 40 min. Co do HIIT'u to mam pytanie: jak go wtrynić między dzisiejsze posiłki? Muszą być odpowiednie przed i po treningowe, tak? Czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Ja robiłam go normalnie, między posiłkami okołotrenigowymi, czyli białko i jakieś węgle, bez tłuszczu. Nie najadaj się przed nim, bo będzie ci niedobrze. Już pisałam, że po dobrze wykonanym Hiit masz odruch wymiotny, a jak się za bardzo najesz to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
A temperaturę mierz codziennie, najlepiej rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
hmm 36.5 mam, z tym tyciem to od 3 miechów stoje w miejscu z wagą, do tego od jakiś 3 tygodni jem więcej "świństw" i stoje w miejscu. Wiadomo były jakieś imprezki itd przez te 3 miesiace, dodać trzeba, ze nic nie cwicze nie liczac WFu, a w wakacje to było co innego. Jedyne co mnie nie pokoi to zimne ręce, chociaż z 2 strony te moje ręce to teraz sama skóra, żyły i kości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
Mam pytanie odnośnie HIIT. Dziś jest zimno dość a nie chcę zachorować: mogę wykonać HIIT na rowerku w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Cheer, możesz zrobić w domu na rowerku, chociaż na rowerku bardzo trudno jest wyciągnąć odpowiednie tempo, ale próbuj. Policzyłaś jakie jest twoje tętno max? Wtedy będziesz wiedziec jakie powinnaś mieć przy HIIT. A masz w ogole możliwość na rowerku zmierzenia tętna? Nie jest to moze idealny pomiar, ale zawsze jakiś jest. Przy szybkim tempie masz dać z siebie wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Orator, po pierwsze jeśli chcesz porady, to załóż osobny temat.
Temp. ok. Skoro nie ćwiczysz i jesz byle jak, to nic dziwnego, że stoisz w miejscu. Jak tylko ułożysz sobie właściwą dietę, będziesz jadł 6 posiłków z odpowiednimi ilościami białka, węgli i tłuszczu, no i zaczniesz chodzić na siłownię, to waga ruszy. Zależy oczywiście co chcesz osiągnąc.
A ręce zimne-to może problemy z krążeniem masz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta problem :(

Następny temat

Prośba o analizę diety przy treningu ATC.

WHEY premium