SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMRC under? apteka?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1631
potrzebuje opini na temat Zaria Muscle Research Center Dianabol 10 100 caplets
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1631
niedlugo bende bil jakiegos mixa to powiem jak bylo u mnie na silce wszystcy zachwyceni ale zobacze myslalem o boldzie z testami i trenem ale kusi mnie 5 esterow I JAKIES DODATKI wybor duzy decyzja ciezka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Nowy ang wynalazek,under:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1631
juz wiem pytalem bo jakosc wyrobow i ich dzialanie pozytywnie mnie zaskoczyla dobra meta dobra stromba deca enanthate koledzy chwala boldeone dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
A wiesz cos moze na temat Masteron enan z tej firmy?? Jak klepie?? Ale skoro cala seria jak narzie bez zastrzezenie to chyba nie mam sie o co obawiac...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1631
dam ci odpowiedz w sobote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Swietnie to czekam na jakie info w sb...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1631
sorki za zwloke nic nie powiem na temat masterona bo nikt ze znajomych go nie testowal tylko te produkty co wymienione wyzej i wszystkie kopia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4499
Zakupilem wczoraj propka z tej firmy czy bil go ktos moze jak z dzialaniem
sadzac po gestosci tego propka shoty beda bolec

-----POLAND-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1631
i jak propek poklepal bo cos jakos spadla na moje oko trzeba bic 2 razy więcej bo etykiety mocno na wyrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4499
Propek dziala jak nalezy bezbolesny co bardzo mnie dziwi gdyz jest gesty
ja bije po 1.5ml i jestem bardzo zadowolony

-----POLAND-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
stromba 10mg SUPER!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu cyklu

Następny temat

Pierwszy cykl...

WHEY premium