SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA/ Booster testosteronu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2210
Witam, mam pytanie, czy w wieku 18 lat booster testosteronu typu zma (np Scitec nutrition) daje coś ? Chodzi mi o to czy podwyższy poziom testosteronu czy wogóle nic nie zadziała ?? Czytałem że w tym wieku może nawet obniżyć ale to ktoś na forum napisał i dlatego się pytam bo nie wiem czy to prawda i nie wiem czy stosować czy to tylko strata pieniędzy i do tego może nawet zmniejszone efekty ?? A jeśli pomoże to jaki polecacie ?? Z góry thx za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie ma sensu w tym wypadku

poza tym zma to nie jest booster testosteronu

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-10-29 18:54:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
j/w
chyba czytales reklamy a nie rzetelne informacje.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2210
czyli po 1 zma to nie booster testosteronu i po 2 ani zma ani booster testosteronu nic mi nie da w tym wieku i mogę sobie odpuścić ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
dokladnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dobra dieta-odpowiednia ilość tłuszczy w odpowiednich proporcjach i jesteś zdrowym bykiem z dużym libido
Żadne tapsy nie są potrzebne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2210
ronie220
Dobra dieta-odpowiednia ilość tłuszczy w odpowiednich proporcjach i jesteś zdrowym bykiem z dużym libido
Żadne tapsy nie są potrzebne.


Z czego najlepiej te tłuszcze "pobierać" jakieś konkretne dania czy np masz na myśli jakiś tran omega 3 itp ?? Diete to ja mam taką że jem dużo wszystkiego. Ryż mięso ryby coś ostatnio mniej, jaja, ser biały, mleko itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Chodzi mi o trzymanie proporcji 1:1:1-nasyconych,jednonienasyconych i wielonienasyconych tłuszczy.

Zajrzyj do działu odżywianie-tam znajdziesz odpowiednie produkty.
Za dużo tego aby wypisywać

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2210
ok dzięki panowie za szybką odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie - Creatine Mega Caps 1250 + C.M.3 + SFD 100% Pure Power + Mass Up

Następny temat

Dieta do oceny na mase/sile!

WHEY premium