SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY :-)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 323191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Powiedz co, a będzie Ci dane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
A jak z dostawą?

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Na Podkarpacie? Kurier, może nie trafimy takiego które pier...olnie paczką 40 razy o ścianę:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
W tym momencie do Krk także może lepiej by poszło to ja się zastanowie bo patrząc po fotach jest w czym wybierać

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Jak do KRK to może maczete Ci wyśle? Bardziej się przyda:P może być drożdżowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Eeee tu spokojnie jest, bajki jakieś w narodzie krążą... Ale jak drożdżowa to nie pogardzę chociaż średnio wskazane takie bajery dobra, koniec tego spamowania

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Przez takich delikwentów jak ten przy ulicy Grodzkiej co dźgnął chłopaka, robią nam opinie miasta noży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Zresztą nie poruszajmy tematów miastowo kibicowskich.
Kolacja-100g twarogu+15g syntraxa perfect choko ale pi...dole fote z garstką ziemnych i pierwsze piwo od niepamiętnych czasów





Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-01-23 23:56:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Nie wiem czemu nie mogę edytować.
Śniadanie, grahamki z twarogiem, szyneczką swojską i warzywkami


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-01-24 09:36:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
grekar9
Mega zajedwabiste ciasto do pizzy
2 szkl mąki
3/4 szkl ciepłej wody / może być pół na pół wody z mlekiem, ale polecam wodę
łyżeczka soli
łyżeczka cukru
20g drożdży
łyżka oliwy

Do szklanki wrzucamy
skruszone drożdże świeże
łyżeczkę cukru
zalewamy 1/3 szkl naszą cieczą
mieszamy
wsypujemy ok 2 łyżek mąki, mieszamy i zostawiamy w ciepłym miejscu.
Po ok 10 min szklanka powinna wybuchnąć drożdżami.
Do dużej michy przesiewamy 2 szkl. mąki, wrzucamy sól, wyrośnięty zaczyn i resztę wody, mieszamy widelcem chwilę i wyrabiamy DOKŁADNIE ciasto ok 10-15 min, aż będzie odchodziło od ręki(po 5 min wyrabiania zrobić dołek i wlać oliwę i dalej macać)
Oto cała filozofia.



THX, trzeba będzie spróbować. Ostatnio robiłem bardzo podobnie, tylko 50g drożdży dałem i nie dodałem oliwy i trochę choojowate wyszło (w sensie nie takie chrupiące)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kapusta z kurczakiem

Następny temat

POLĘDWICZKA WIEPRZOWA Z GRZYBAMI, GROSZKIEM I PUREE Z BATATÓW

WHEY premium