SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY :-)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321578

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
norwid81
Eltoro_KrK
Omlet.





Jeszcze nie widziałem omlet polany czyms slodkim. Co to czekolada czy masło orzechowe?

Zmieniony przez - norwid81 w dniu 2014-01-14 09:52:48


Patrząc na bohaterów drugiego planu syrop czekoladowy Walden Farms :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Eltoro widzę że inwestujesz w Waldeny, powiedz co jadłeś i jak oceniasz.

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24871
owsiano mączna pizza z kurzczakiem:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3900
chimera1
Eltoro widzę że inwestujesz w Waldeny, powiedz co jadłeś i jak oceniasz.


Wtrące od siebie troche, ja zakupilem sos bbq chemią straszna trąca tzn tak - za pierwszym razem do posiłku git, za drugim jak cie moge, za trzecim nie mogłem tego zdzierżyć i tak stoi w lodówce. Natomiast jesli chodzi o te słodkie polewy i inne frykasy slyszalem, troche pozytywnych opinii od znajomych takze moze sie kiedyś skusze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Ja również wtrącę coś od siebie. Mi produkty Walden Farms bardzo podchodzą. Lekki smak chemii, ja go prawie w ogóle nie czuje. Trzeba spróbować bo zapewne nie każdemu będą smakować.

Zmieniony przez - MrRMpl1 w dniu 2014-01-14 15:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Ja nie przepadam osobiście za takimi gotowymi polewami słodkimi. Lepiej je zrobić samemu Ale od czasu do czasu trzeba popróbować "nowości".

U mnie to była po treningowa szama. Dzisiaj nogi robiłem, to był hard core

kurczak w gęęęstym i zredukowanym teriyaki z masą warzyw, kiełków i chilli i paka brązowego ryżu do tego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
chimera1
Eltoro widzę że inwestujesz w Waldeny, powiedz co jadłeś i jak oceniasz.


Jadłem:
masło orzechowe - samego się jeść nie da, tylko do posmarowania czegoś i wtedy nadaje posmak orzechowy

syrop czekoladowy - j.w sam jest niezbyt dobry bo czuć dziwny posmak, natomiast np na omlecie - WYPAS

dżem(nie pamiętam jaki miałem smak)-smakuje jak normalny dżem, tylko konsystencja bardziej galaretkowata

Ogólnie jako dodatek to fajny patent. Muszę przetestować jeszcze syrop karmelowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517


Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Czas pracy zbliża się ku końcowi, a na ruszt śląskie, pieczony łosoś w miodzie z szafranem, duszone warzywka(groszek cukrowy, cukinia,bakłażan,cebulka, olej sezamowy+sos kawowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Fajną masz pracę.

Malinowa, smakówa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kapusta z kurczakiem

Następny temat

POLĘDWICZKA WIEPRZOWA Z GRZYBAMI, GROSZKIEM I PUREE Z BATATÓW

Wiecej