SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3283844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Tak ciasto sam, metoda prób i błędów ale obecnie wychodzi perfekcyjnie nie chwaląc się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Wczorajszy potreningowy na bogato - 200WW
Płatki jaglane, granexy, miód gryczany, truskawki, czereśnie, wpc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Ryż z popkornem, chia , organicznym kakao i jogurtem skyr.
W międzyczasie pierwszy raz w życiu taka muszelka.
Wątróbka gotowana z ryżem olejem i papryką.
Dorsz czarny z ryżem , olejami i ala Carpaccio.










2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jajca i sałatka na winie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1515
DJ Dodo, gdzie kupujesz granexy? Może rzuciły Ci się w oczy gdzieś toffi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Pierwszy raz od dawien dawna zrobiłem coś, co wygląda przyzwoicie i wymaga więcej ambicji, niż kupienie lodów w lidlu

Łoś z ziemniakami, trio i sosem jogurtowym.


2

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
majesticololo
DJ Dodo, gdzie kupujesz granexy? Może rzuciły Ci się w oczy gdzieś toffi?

Ja kupuję w Auchanie i to jeszcze mi ograniczyli ostatnio, że są tylko czekoladowe "łódeczki", ale na szczęście bywam w Bydgoszczy i tam są wszystkie rodzaje (które do tej pory mogłem spotkać), ale Bzyku i chłopaki na forum pisali, że są też w Kauflandzie. Smaki/rodzaje jakie ja do tej pory widziałem to Czekoladowe kulki, czekoladowe łódeczki, miodowe misie i cynamonki, ale z tego co widzę na stronie producenta mają ogromny wybór, można by napisać do nich i podpytać na jakie sieci rzucają te płatki, zanim o Auchanie ktoś napisał to słyszałem, że zaczęło się od osiedlowych sklepów, więc może tam trzeba szukać


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-02-18 17:42:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W Kaufie były przez chwilę i już nie ma. Przynajmniej u mnie.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16185
cheat meal

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną

WHEY premium