SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAWODY, 3KG DO ZBCIA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Siema, za 2 tyg zawody z boksu i mam do zbicia 2-3kg, co zrobic aby to zbic ? Jakas dieta ? bieganie interwałowe( okolo 30 interwałow 15s sprintu 45s truchtu) czy wystarczy godzina zwykłego biegu, chodzi nie o kondycje ale o zbicie tluszczu a czytałem gdzies ze interwałowe bieganie najlepsze na zbicie tluszczu, dodac do tego a6w ? Podobno najlepsze na zbicie tluszczu. Prosze o ODPOWIEDZ.

Aktualna waga :66kg
Cel w 2 tyg : 63kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 691
Nie wiem jak wygląda Twoje ciało ale zapewne jesteś bardzo szczupły. Nie trenuj przed zawodami za ciężko bo jeśli masz zbić to wiadomym jest że ograniczysz troszkę michę. 3 KG to można na odwodnieniu spokojnie dojechać. Jedz tylko bardzo odżywcze rzeczy, unikaj pustych kalorii. Dużo pij. Jak 2 dni przed walką będziesz miał ok 1 kg to spokojnie powinno zlecieć. A tłuszczu się w 2 tyg nie pozbędziesz. Możesz co najwyżej usunąć trochę zaległości w jelitach i się odwodnić tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
a6w na zbicie tłuszczu ? Proszę Cię przede wszystkim mało kalorii, mało węglowodanów, posiłki białkowe, warzywa... zielona herbatka. możesz pokombinować sobie takie skafander co nie przepuszcza powietrza, co by się bardziej pocić.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Własnie miałem pomysł owinąc sie folią ( taka sniadaniowa przezroczysta ). Nie widzialem czy to dobry pomysl ale spróbowac zawsze można. Dzięki za odpowiedzi. PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1460
domator12
Własnie miałem pomysł owinąc sie folią ( taka sniadaniowa przezroczysta ). Nie widzialem czy to dobry pomysl ale spróbowac zawsze można. Dzięki za odpowiedzi. PZDR

Nie lepiej skorzystać z sauny. Na ważeniu zdejmij spodnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie mięśnie potrzebne do boksu?

Następny temat

Co Trenować Krav Mage czy Muai Thai/Kick Boxing

WHEY premium