SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zły wygląda przy niskiej wadze waga nie idzie w dół

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Długie redukcje, mała ilość spożywanych kalorii musi się odbić na zdrowiu na hormonach, organzim jest niedożywiany, brakuje minerałów, witamin, nie od razu należy zjeżdżać do zera z redukcją, trzeba to rozkładać i robić przerwy, dokarmić organizm, odżywić go.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 47 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4498
WodaMonster

Siłownia póki co nie wchodzi w grę, preferuje aktywność na świeżym powietrzu: piłka, koszykówka, sztuki walki etc.



O tym pisałam:



Świeże powietrze, fajnie zbuduje sylwetkę od pasa w górę (z nogami gorzej, ale w street workoucie duże nogi są w tym niepraktyczne). Na początek wystarczy podłoga, potem jakieś drążki i poręcze do dipów, ale w wielu miastach są miejsca dostosowane do tej dyscypliny, nawet plac zabaw się nada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Jeśli chcesz wyglądać, to kup sobie drążek + sztangielki i ćwicz z nimi całe ciało w domu.
I zacznij jeść znacznie więcej białka, żeby urosnąc. Moim zdaniem to nawet ważniejsze od kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
xorton

I zacznij jeść znacznie więcej białka, żeby urosnąc. Moim zdaniem to nawet ważniejsze od kalorii.


to sie mylisz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Nie ma to jak konstruktywna krytyka. Zawsze bez problemu budowałem mięśnie na deficycie, dlatego tak uważam. Jak nie zwracałem uwagi na białko, to nie miałem progresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
xorton
Zawsze bez problemu budowałem mięśnie na deficycie, dlatego tak uważam


to widze ze kolega jest wybitna jednostka skoro potrafi zbudowac miesnie przeczac prawom fizyki.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Hahaha, prawa fizyki. Nie ma takiego prawa fizyki, proszę podaj je. Początkujący bez problemu może nawet nawalić sporo mięśnia przy ciężkim treningu z odpowiednią podażą białka zrzucając wagę w nie za szybkim tempie.

Zapoznaj się proszę z tym badaniem:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21558571

Inny przykład - cykl z testosteronu. Też wg Ciebie nie zrobisz mięśni na deficycie? Jak to się ma do Twoich praw fizyki? Tu masz jeszcze tabelkę, która dobrze to pokazuje

Przestańcie powielać ten niezgodny z faktami mit.


Zmieniony przez - xorton w dniu 9/21/2018 2:46:59 PM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ale kolego Ty mi nie podawaj przykladu z tesciem, bo nijak sie to ma do "natury". tak, prawa fizyki, sa one proste, jesli wydatkujesz wiecej energii, niz potrzebujesz to chudniesz = nie masz prawa zbudowac miesnia.
jasne, zgodze sie, ze osoba kompletnie poczatkujaca moze liczyc na rekompozycje, ale myslalem, ze jestes zaawansowany, a tu juz takie mozliwosci nie ma, no ale jak widac jestes jeszcze poczatkujacy skoro udaje Ci nabierac masy miesniowej na deficycie i to naturalnie.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Można redukować masę i zrzucać tłuszcz szybciej niż budujesz mięsień. Żadne prawo fizyki nie jest złamane, bo masa ciała spada. . Nie mówię tu o rekompozycji, tylko nawet o niewielkim deficycie. Może się odnieś do badania, które podałem.

Są tysiące artykułów na ten temat oraz doświadczenia ludzi, a Ty dalej ten mit powielasz, że jak rozumiem nawet grama mięśnia na deficycie nie zbudujesz, bo jakąs zasadę fizyki sobie wymyśliłes. Wiadomo, że przyrost będzie znacznie mniejszy niż na masie a przy osobach bardzo zaawansowanych w ogóle niemożliwy, ale to tyle.

Inny przykład bez sterydów i nawet dla zaawansowanego gościa. Przestajesz trenować na 3-6 miesiące, spada masa mieśniowa. Potem na pewno odbudujesz dużo nawet na deficycie w związku z pamięcią mięśniową.

A mnie proszę się nie czepiać, bo ja opisuje swoje doświadczenia, jak redukowałem jako początkujący wiele lat temu i udało mi się trenując codziennie fajną sylwetkę zrobić i sporo mięśnia.

Podaj jakieś badania, że nie można budowac mięśni na deficycie.

Przecież każdy grubasek, jak zaczyna ćwiczyć na siłowni i się odchudza, to robi mięśnie. Jak dobrze trenuje i ma dobra dietę, to nawet sporo.


Zmieniony przez - xorton w dniu 9/21/2018 3:13:31 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
widzisz, problem polega na tym, ze nic sobie nie wymyslilem. jesli to prawo fizyki jest Ci obce no to trzeba sie cofnac do gimnazjum. ale... jedno badanie o niczym nie swiadczy, szczegolnie na grupie 24 osob. poza tym, nie opieram swojego orzekonania tylko o wiedze teoretyczna, a praktyczna. w ostatnich latach pomoglem osiagnac wymarzone sylwetki wielu osobom i jakos nie zauwazylem by ktokolwiek bedac na deficycie budowal miesnie. aczkolwiek ostatnio mam takiego goscia pod soba, gdzie zaczelismy redu z waga 104kg, 98cm w pasie, 43 bicek i 117 klatka, po kilku mc waga 98, pas 80,bic 43,klatka 116 - tak wiec udalo sie jako tako miesnia zachowac, ale o zadnej budowie nie ma mowy.

no i Twoje ostatnie zdanie podsumowalo wszystko, z tym ze wykreslilbym slowa bardzo zaawansowani.

2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalorie

Wiecej