SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Złapać formę życia przed 50tką? Albo nie oddać czasowi tego co mam.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 419165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1043 Napisanych postów 2560 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 221865
wszędzie te cyferki, dlatego postanowiłam się ani nie mierzyć, ani nie ważyć póki czuję się dobrze to jest dobrze

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

http://www.sfd.pl/DT_Nene87-t1159713-s155.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 2309 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 143223
Tsubame33
strumyk
troche nie lubie, gdy laski, ktorych praca i zycie polegaja na skupieniu na sobie mowia innym co maja robic

Zazdrocha co?

?
troche nie zalapalam - ja bardzo lubie moja prace, i pomimo, iz daje mi pewne prawo do mowienia ludziom jak maja zyc - nie robie tego; podobnie jak fakt, iz nie wmawiam ludziom, ze powinni osiagnac to co ja - kazdy moze wybrac co lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1319 Napisanych postów 3366 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 294916
Strumyk, żartowałam takie mamy czasy, każdy może założyć konto na instagramie, zebrać grupę followersow i zostać celebrytą, nic nie poradzimy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2014 Napisanych postów 6188 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 505678
Ale ja nie w tym sensie mam motywacje, ze ona to ja, tamto waży i o tym tylko mysli... Raczej chodziło mi o to, ze można. I patrząc po tym jak się rusza, to ma fajne gibkie ciało. Czym innym są upozowane zdjęcia typu: https://www.pudelek.pl/artykul/139590/przetakiewicz_gra_noga_przy_toaletce_i_poucza_atrakcyjna_kobieta_to_taka_ktora_sie_za_taka_uwaza/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 2309 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 143223
no moze, niestety ...
a wracajac do te modelki - Paatik, mysle ze nie musisz sie martwic w ogole - jestes szczupla jak ona, twarz bez zmarszczek i w jej wieku bedziesz wygladac tak samo, tylko wlosy musisz zapuscic i to wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie