SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73484
Oj Paatik to Cię połamało
Zatrzymałam się na kostce, ale masz tu takich doradców , że na pewno będzie dobrze:)
A przerwa potrzebna czasem i to bardzo. I jak możesz pisać o sobie w ten sposób? Że jakiś monstrualnych ciężarów na patyku nie ma? To co z tego. Jak dla mnie wymiatasz. A figurę masz taką , że tylko zazdrościć i podziwiać.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ciężary to nie wszystko. Poza tym są osoby, które nie mają predyspozycji do dźwigania dużych obciążeń. Każdy musi sobie znaleźć własną niszę w treningu. Nie ma co się dołować.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik

Aż mnie kusi,zeby sie zapytać jakie są u Ciebie objawy ze głowa pada? U mnie jak odechciewa mi sie rano malowac i ide do roboty we wczorajszych ciuchach. Plus jak wyciągam buty na płaskim:)


Nie łam się. Ja mam tak codziennie
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
a ja nie będę dawał rad jak i ile zrobić przerwy bo się na tym nie znam, chyba zresztą jak wszyscy przedmówcy
wg mnie głowa pada bo tu boli, tam boli i nie można normalnie treningu zrobić
więc zaplanuj i rób tylko to co nie sprawia Ci bólu i tyle
a dopiero jak to jest niemożliwe to całkowita przerwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
"więc zaplanuj i rób tylko to co nie sprawia Ci bólu i tyle" - z takim planem to bede miała doopsko jak Kardashianka:)
Dzięki. trza sie w garść zebrać i nie marudzić. Wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Na pewno byś źle na tym nie wyszła, gdyby Ci dupsko trochę urosło

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Paatik
"więc zaplanuj i rób tylko to co nie sprawia Ci bólu i tyle" - z takim planem to bede miała doopsko jak Kardashianka:)
Dzięki. trza sie w garść zebrać i nie marudzić. Wiem.



oj widzę, że ktoś chce zająć moje miejsce jeśli chodzi o panikowanie :)

tyłek Kim Ci na pewno nie grozi i nawet jakbyś miesiąc wypoczywała to masz taką figurę, że można tylko pozazdrościć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
"więc zaplanuj i rób tylko to co nie sprawia Ci bólu i tyle" - z takim planem to bede miała doopsko jak Kardashianka:)
Dzięki. trza sie w garść zebrać i nie marudzić. Wiem.



Musiałem wpisać „Kardashian ass” w Google i wybrać grafiki żeby zaczaić o chodzi. No cóż...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium