SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
te 12-14h to ja stosuję od kilku lat i dobrze mi z tym, nie mogę zjeść o 22 i iść spać zaraz, wstać o 6 i znowu jeść, bo mnie odrzuca. Zaintrygowało mnie te 24h, IF już kiedyś stosowałam licząc i nie licząc kcal i wiem, że to akurat nie dla mnie, ale 24h bez żarcia nie próbowałam, więc może dla samej próby bym chciała? ale sama jeszcze nie wiem

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chyba w sobotę spróbuję, bo akurat mąż w pracy, wiec nigdzie w gości nie pojedziemy, zimno ma być, zbytniej aktywności też nie planuję chyba... tylko tak sobie myślę, że zanim mój organizm załapie o co mi chodzi, to będzie się domagał żarcia... a jak już załapie, to post trzeba będzie kończyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Tsubame33
Ja chyba w sobotę spróbuję, bo akurat mąż w pracy, wiec nigdzie w gości nie pojedziemy, zimno ma być, zbytniej aktywności też nie planuję chyba... tylko tak sobie myślę, że zanim mój organizm załapie o co mi chodzi, to będzie się domagał żarcia... a jak już załapie, to post trzeba będzie kończyć


to w takie dni jestem właśnie najbardziej głodna to ja poczekam na Twoją relację

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, jak wytrwam, to zdam relację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
A może lepiej się nie mordować przy takich wydatkach energetycznych jak Ty sobie Tsu fundujesz. To tylko taka moja sugestia, że takie eksperymenty w regeneracji nie pomagają kiedy Ty ciągle w jakichś konkursach rekordy trzaskasz. Jak zluzujesz - to może wtedy. Ale nie teraz - przynajmniej według mnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsubame33
Trzeba próbować i doświadczać, żeby ostatecznie moc stwierdzić, co nam służy najlepiej. Ja mam nawet trochę ochotę spróbować post przeprowadzić u siebie, żeby sprawdzić co to za licho


Naprawdę trzeba? To i kreskę dziabnij za moje zdrowie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Paawo - a widzisz, tam mnie jeszcze nie było.... Zainteresowanie mi się włączyło:)

Gdzie nie byłaś? W monarze.
Mniejsza o to. Kiedy idziemy biegać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
Wczoraj potruchtałam, dzisiaj siłka jak dojde, jutro zebranie u Mlodego, czwartek ruski, wychodzi ze w piątek...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium