SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Gratulacje Paatik
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Gratulacje Patik. Spisałaś się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brawo, brawo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Paawo a powiedz Ty mi czym grozi takie bieganie na Vmax? Serducho mi zastrajkuje czy co? Moze to Vmax jakoś źle wyznaczone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na marginesie: Cooper przy tym tempie wyszedłby na ca. 1980 m, czyli na czwórkę z plusem:) Co to oznacza? Że jesteś w dobrej kondycji, a tętno zdradza jedynie brak wytrenowania w tym kierunku. Obawiam się że w tym dziale ta czwórka plus dla większości zawodników (szczególnie tych co lubią duże ciężary hehe) jest nieosiongalna. Fanss, kabo. Pokażecie ze jest inaczej i ze się mylę? Hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie z sercem ani z płucami nic Ci nie będzie, chyba że miałabyś jakąś wadę ale to by na siłce zapewne się odezwało.
Sto razy prędzej zrobisz sobie krzywdę na siłowni czy na rowerze Baanna, niż podczas biegu, co nie oznacza że bieganie jest zdrowsze od siłowni ale nie jest też zabójcze. A z tym Vmax to nie wiem co masz na myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Paawo - chodzi mi o to, ze wszedzie piszą aby biegać w okolicach - i tu padają %Vmax. U mnie według tych % wychodzi, ze mam biegać przy tetnie 140. Tyle to ja mam nawet jak szybko chodzę, a chodzę duzo od dawna. Z samej definicji Vmax wynika, ze nie jest to podstawowe tętno podczas treningu - a mi tak wychodzi. I pewnie dlatego czerwona na buzi jestem jeszcze 2 godziny po. Wydawało mi się logiczne jak Viki napisała, zeby sie tym nie przejmować (ale wtedy miałam 50% treningu w Vmax), ale jak dzisiaj zobaczyłam całość, to się ciutek przestraszyłam. Jakoś bardziej o kolanch i kostkach zawsze myślałam, niż o serduchu.
Ale ok, przyjmuje do wiadomosci, ze to się z czasem powinno unormować.
Brann - to może odpuścimy już kupra, jak wiemy mniej wiecej???:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
No, no, pieknie to juz na pewno wiem, ze nie mofe z Toba, bo bede Cie zwalniac rotfl Gratulacje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik- ja takie wariactwa z tętnem miałem jeszcze 6-7 miesięcy temu. Tez niby biegałem na Vmaxie. Viki już o tym tez wspominała - na początku nie ma co na to patrzeć. Teraz zdarza mi się biegać na tętno, ale te tętna się już bardzo różnie rozkładają wiec jest na co biegać :). Oczywiście że kupra odpuszczamy. Myśle ze zrobiłabys go jeszcze lepiej i odciągnęła na „bardzo dobrze” ale po co zawstydzać tutejszych siłaczy :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Brann
Obawiam się że w tym dziale ta czwórka plus dla większości zawodników (szczególnie tych co lubią duże ciężary hehe) jest nieosiongalna. Fanss, kabo. Pokażecie ze jest inaczej i ze się mylę? Hehe


ja nie muszę nikomu nic udowadniać

ale jakby co to przyniosę zaświadczenie od lekarza że nie mogę biegać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium