SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamany obojczyk z przemieszczeniem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 65
Witam,
5 tygodni temu złamałem prawy obojczyk z przemieszczeniem. Wolałem nie podddwać się operacji(z kilku względów) i na kwalfikacji do operacji powiedziano mi, że powino się zrosnąć w ortezie. Lekarz prowadzący mówi, że on by zalecał operację, ale możemy też pozostać przy ortezie. Po 5 tygodniach nie widać było na rtg zrostu, odłamy nie przemieściły się.Czasami czuję, że lekko mi się tam rusza jeszcze. Nie palę, chodzę na PM i laser, stosuję mumio i Boneactive complex plus.Nic mnie tam nie boli, nie mam drętwień. Mam w związku z tym kilka pytań: )
1.Miał ktoś podobne złamanie i nie robił operacji?
2.Po jakim czasie powinno się zrosnąć?
3.Czy będe miał pełen zakres ruchów i jakieś bóle poważne przez resztę życia?

Pozdrawiam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45476
Miałem takie złamanie parę lat temu i też mi nie zrobili operacji (chyba byli przepełnieni). Po 6 tygodniach przestało mnie bolec i zszedl siniak. Teraz mam małą gulę, ktorej prawie nie widać. Po 2 miesiącach powróciłem do siłowni (na początku z małymi ciężarami). I od tamtej pory nie mam żadnych problemów. Pozdrawiam


Zmieniony przez - czarus11a w dniu 14/06/2022 11:16:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
Witaj.
Każdy przypadek będzie tutaj indywidualny bo tak jak pisze kolega Wyżej po sześciu tygodniach już miał wzrost a u ciebie w piątym tygodniu jeszcze go nie ma także tutaj proces rekonwalescencji będzie u ciebie o wiele dłuższy. Także musisz przygotować się również na to że Powrót na siłownię i ewentualne treningi również będziesz rozpoczynał w późniejszym terminie niż kolega wyżej. Może również się okazać że lekarz prowadzący miał rację i operacja tutaj była konieczna i nie powiedziane jest jeszcze że takowa nie zostanie przeprowadzona
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcze trans

Następny temat

Obfite pocenie podczas treningu

WHEY premium