SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamany nos

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Witam. Pare lat temu podczas treningu mma złamałem sobie nos. Wygladalo to nieciekawie bo nos strasznie sie znieksztalcil wiec postanowilem pojechac z tym do szpitala. Nie obeszlo sie bez operacji ktora miala mi go naprostowac. Niestety strasznie sie nacierpialem chodzac z "gipsem" i zatamponowanym nosem przez spory okres czasu. Po zdjeciu opatrunku okazalo sie ze lekarze poprawili moj wyglad tylko nieznacznie. Nos dalej jest strasznie krzywy. Na poczatku balem sie znowu operacji i staralem sie z tym zyc ale ostatnio zaczelo mi to bardzo przeszkadzac. Bylo to dokladnie 1,5 roku temu i tutaj moje pytanie. Co moge w takiej sytuacji zrobic? Moge skladac moze jakies zazalenie odnosnie zle wykonanej operacji? Bardzo prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 658
Porozmawiaj z lekarzem plastycznym Michel'a Jackson'a :D Jest dobry w te klocki :D

No Pain, No Gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
liczylem na powazne odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191
Szczerze to sprawa z przed ponad roku będzie trudna, gdyż pewnie jest takie coś, że możesz składać zażalenie do jakiegoś czasu. Możesz spróbować, ale wątpię czy coś zdziałasz po tak długim czasie. Takie sprawy załatwia się od razu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Za pozno na Twoje zazalenia. Takie rzeczy robi sie od razu, nikt Cie raczej powaznie nie potraktuje. Wyjscie widze jedno. Zbierasz kase (kolo 3000zl z tego co pamietam) i fundujesz sobie plastyke nosa. Prawdopodobnie nic lepszego nie znajdziesz. Powodzenia!

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1086
chyba, że lekarz Ci stwierdzi krzywą przegrodę to możesz, z tego co wiem ubiegać się o zabieg refundowany przez NFZ. Jeśli chodzi o zażalenie to lepiej pytaj na jakimś forum prawnym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzenie w zęba/y

Następny temat

Mayorga o Chavezie: "Ojciec palił i pił gdy go robił"

Wiecej