SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie V kości śródręcza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
Witam.

W internacie złamałem na siłowni palec. Pojechałem na pogotowie, zrobiono RTG i powiedziano mi, że jest złamanie z przemieszczeniem i wsadzono w gips. Po 3 tygodniach powiedziano mi, że palec jest źle zrośnięty i powiedziano, że mogę się godzić na operacje albo i nie. No to się zgodziłem i zostałem z drutem w palcu na 4 tygodnie. Czy po wyjęciu drutu będę miał pełną sprawność w palcu? I czy mogę liczyć na jakieś odszkodowanie. Jak tak to ile?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Co do odszkodowania pytaj się ubezpieczyciela, raczej jesteś ubezpieczony, co do sprawnosci trudno powiedzieć, mozliwe że na samym poczatku mogą być problemy ale od czego są zajęcia rehabilitacyjne, sprawność wróci.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Funkcja będzie ograniczona i będzie konieczna indywidualna rehabilitacja tak żeby odzyskać zakres ruchu oraz siłę mięśniową. Kwestia odszkodowania zależy od tego co obejmuje Twoje ubezpiecznie i o nie ubiegaj się po zakończeniu leczenia a więc rehabilitacji wtedy gdy uzyskasz sprawność ręki , jeśli będziesz korzystał z usług medycznych komercyjnie to bierz wtedy rachunki mogą być przydatne w tej kwestii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mrowienie w kciuku

Następny temat

Poziom Testosteronu

Wiecej